Объяснение:
Частини світу — це найбільші глобальні географічні регіони, до яких належать материки чи їхні значні частини разом із прилеглими островами. Зазвичай виділяють шість частин світу:
Австралія і Океанія
Азія
Америка
Антарктида
Африка
Європа
Існує різниця між поняттями «материк» і «частина світу». Поділ на материки здійснюється за ознакою відокремлення водним простором від інших материків, а частини світу — поняття радше історико-культурне. Так, материк Євразія складається з двох частин світу — Європи та Азії. А частина світу Америка розташована на двох материках — Південна Америка і Північна Америка. До того ж частини світу містять і прилеглі острови, тому хоча й немає материка Океанія, відповідні острови входять до частини світу Австралія і Океанія.
Історично греки античного світу розділяли населену ними ойкумену на дім — Європу та схід — Азію. За часів Римської імперії, після захоплення південного узбережжя Середземного моря на картах з'явилася третя частина світу — Африка. Разом з Європою та Азією вона входить у Старий Світ. Четверта частина світу, яка об'єднує Північну та Південну Америку, — Новий Світ — стала відомою з настанням епохи Великих географічних відкриттів. Пізніше були відкриті ще дві частини світу: Австралія і Океанія у XVII столітті та Антарктида на початку XIX століття.
Страны-гиганты по площади территории: список Общая площадь суши Земли составляет около 149 млн кв. км. И почти половина этой территории принадлежит всего десяти государствам! Ниже представлен список из 10 стран-гигантов по площади. В скобках указан размер территории каждого из этих государств (в миллионах квадратных километров). Россия (17,125). Канада (9,98). Китай (9,60). США (9,52). Бразилия (8,51). Австралия (7,69). Индия (3,29). Аргентина (2,78). Казахстан (2,72). Алжир (2,38)
Объяснение: