1)объединение Германии,распад СССР и создание СНГ, куда не вошли страны Прибалтики, а Грузия вошла в 1994 г., распад Югославии и образование суверенных государств: Хорватии, Словении, Сербии, Черногории, Македонии, Боснии и Герцеговина, Федеративные Штаты Микронезии (Каролинские о-ва), Республика Маршалловы получили независимость и были приняты в ООН
2)включает формы государства, политическую систему государства, экономическую и духовно-культурную основы, функции и механизм государства, государственный суверенитет, а также особенности реализации государственной власти.
3)форма правления или государственного устройства, при котором верховная государственная власть частично или полностью принадлежит лицу, — монарху, занимающему должность главы государства и носящему соответствующий титул (Король, Царь, император, князь, герцог, эрцгерцог, на востоке — султан, эмир)
4)Исчерпаемые ресурсы:, невозобновимые природные ресурсы, возобновимые, Неисчерпаемые (неистощимые) природные ресурсы
5)Россия, США, Великобритания, Франция, Япония, Германия, Канада, Италия
6)Исчерпаемые ресурсы - это такие природные ресурсы, которые не возобновляются. Соответственно, неисчерпаемые ресурсы (вода и воздух) - неиссякаемая часть природных ресурсов, т.е. которая не заканчивается.
7)республиканская форма правления - форма государственного правления, при которой все органы государственной власти либо избираются на определённый срок, либо формируются общенациональными представительными учреждениями (например, парламентом), а граждане обладают личными и политическими правами.
8)Рекреационные ресурсы — это совокупность природно-технических, природных, социально-экономических комплексов и их элементов восстановлению и развитию духовных и физических сил человека, его трудо
1. Галілей в дитинстві хотів стати священиком, проте його батько хотів, щоб він вивчав медицину в Пізанського університету, в який він вчинив, але так і не закінчив.
2. У 1585 році Галілей був змушений покинути університет в Пізі з - за фінансових проблем. Проте, він пізніше вступив до університету в якості професора в 1589 році.
3. Протягом короткого періоду часу Галілей також працював учителем мистецтв в італійському місті Флоренція.
4. Галілей ніколи не одружувався. Однак у нього було троє дітей від Марини Гамбія. Двоє дітей були дівчатками, яким Галілей ніколи не дозволяв виходити заміж зі страху, що йому доведеться заплатити велике придане. Тому їх відправили в монастир і в підсумку стали вони монахинями.
5. Найважливішим винаходом Галілея є телескоп. Однак не всім відомо, що Галілей не був першим людиною, який його винайшов. Він отримав ідею про телескоп від голландських виробників очок, які винайшли підзорну трубу, щоб гати за кораблями. Галілей використовував ідею зробити свій власний покращений телескоп з набагато більшим збільшенням, який він продав венеціанським торговцям для виявлення кораблів.
6. Галілей побудував перший зі своїх телескопів в 1609 році.
7. У 1610 році Галілей був першим астрономом, який відкрив чотири супутники Юпітера. Ці місяця були названі «Галілейське місяцями». Чотири місяця, пов'язані - це Іо, Європа, Ганімед і Каллісто. Найбільшим з «Галілейських лун» є Ганімед. Таким чином, він виявив, що перші місяця, коли-небудь відомі, обертаються навколо планети, відмінною від Землі.
8. У свої телескопи Галілей вивчав Місяць, Венеру і Юпітер.
9. Через 400 років, телескоп Галілея до сих пір працює, і доступний в в Istituto е Museo ді Storia делла Scienza в Італії. У музеї є два телескопа і об'єктива, які були побудовані самим Галілеєм.
10. Чи знаєте ви, що Галілей знаходився під домашнім арештом протягом восьми років в кінці життя? Період домашнього арешту з 1634 по 1642 рік, протягом якого він писав книгу «Дві нові науки».
11. Галілей не міг опублікувати свою книгу в той час, коли перебував під домашнім арештом. Проте, праця була опублікована в Голландії в 1638 році. На жаль, Галілей став на той час сліпим і сильно хворів.
12. Кажуть, що Галілей осліп, тому що довго гав за сонцем, поки він дивився на сонячні плями за до свого телескопа.
13. Галілея називають «батьком астрономії», «батьком сучасної фізики» і «батьком сучасної науки».
14. Галілей провів 20-річне дослідження з теорії руху (кінематика) і опублікував книгу під назвою «Маленький баланс».
15. Якщо ви шанувальник Альберта Ейнштейна, ви повинні знати, що Галілей був улюбленим вченим Альберта Ейнштейна.
16. США запустила безпілотний космічний корабель під назвою «Галілео» в пам'ять про цю велику астронома. Космічному апарату було доручено вивчити Юпітер і його чотири місяця.
17. Європа розробила глобальну супутникову систему цивільної навігації та назвала її «Галілео» на честь великого вченого 17-го століття.
Факти про інших винаходи Галілея
18. Галілею також приписують винахід військового компаса, який використовувався в якості розрахункового пристрою в XVI-XVIII століттями. Також він винайшов термометр
19. Галілей також встановив, що при відсутності опору повітря гравітація прискорює всі об'єкти однаково, незалежно від їх мас.
20. Галілей був прихильником «гелиоцентризма», астрономічної моделі, де Сонце є центром сонячної системи з Землею і іншими планетами, що обертаються навколо нього.
21. Галілей був першим, хто показав, що Чумацький Шлях складається із зірок.
22. Перший закон руху Ньютона грунтувався на формулюванні Галілея поняття інерції. Галілей заявив, що об'єкт в стані руху володіє «інерцією», яка змушує його залишатися в цьому стані руху, якщо на нього не впливає зовнішня сила. Через це легко зрозуміти, чому Галілей називався «батьком сучасної фізики» і «батьком сучасної науки».
33. Галілей був проти теорії Кеплера, що Місяць викликає припливи на Землі і натомість вважала, що вони були пов'язані з обертанням Землі.
Объяснение:
Фото таблицы можно