М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации
visaenko1974
visaenko1974
05.05.2020 10:00 •  География

Географія 7 клас практична робота номер 5
(Прикріплене фото)


Географія 7 клас практична робота номер 5 (Прикріплене фото)

👇
Ответ:
MrDeder
MrDeder
05.05.2020

ну так це нада на карті робити як ми це тобі пояснимо?

4,4(19 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:
Lina111334
Lina111334
05.05.2020

1.гіпоцентр землетрус-центральна частина осередку землетрусу, місце початку непружних деформацій, руйнування гірських порід та джерело розповсюдження сейсмічних хвиль. Поняття Г.З. не є чітким – це не точка, а деякий простір, об’єм, форми і розміри якого можуть бути різноманітними. Проекцію Г.З. на поверхню називають епіцентром землетрусу.

2.Епіцентр землетрусу-точка на поверхні Землі, куди проектується гіпоцентр землетрусу. В Е.З. щільність потоку сейсмічної енергії, інтенсивність, а також руйнування будівель максимальні.

3.Інтенсивність землетрусу величина, яка характеризує ступінь коливань Земної поверхні під час землетрусу. Інтенсивність виражається балами сейсмічної шкали в залежності від ступеню руйнування типових будівель і споруд, відчуттів очевидців, змін рельєфу земної поверхні.

4.На Землі існують особливі зони підвищеної сейсмічної активності, де постійно відбуваються землетруси. Чому так відбувається? Чому землетрусу частіше відбуваються в гірській місцевості і дуже рідко в пустелях? Чому в Тихому океані землетруси відбуваються постійно, породжуючи цунамі різного ступеня небезпеки, а ось про землетруси в Північному Льодовитому океані ми майже нічого не чули. Вся справа в сейсмічних поясах землі.

5.

6.Цунамі-гігантські за розміром (висотою до 30 м, довжиною – сотні км) та руйнівною силою хвилі, що виникають в океані за рахунок різкої локальної зміни рівня води під час сильних підводних землетрусів або експлозивних вивержень підводних вулканів. Швидкість їх розповсюдження становить 400-800 км/год. З діяльністю цунамі пов’язують майже повне змивання осадків із пляжу та шельфу, утворення підводних каньйонів, виникнення каламуттєвих потоків, перенесення мілководних грубоуламкових осадків на значні глибини батіалі та абісалі. 80% цунамі припадає на периферію Тихого океану. Небезпечне природне явище, з яким пов’язані численні людські жертви.

7.

8.СЕЙСМОГРАФ-Прилад для автоматичного безперервного запису та вимірювання коливань земної кори, що виникають під час землетрусів і вибухів. Досліджують землетруси з до приладів, що точно фіксують час, силу, тривалість, кількість і напрям струсів. Ці прилади називаються сейсмографами (Курс заг. геол., 1947, 189);

9.Зона Вранча — сейсмоактивная зона, расположенная на участке стыковки Южных (Румыния) и Восточных (украинских) Карпат в жудеце (уезде) Вранча, Румыния.

4,5(18 оценок)
Ответ:
ludcolobanova
ludcolobanova
05.05.2020

1) Отрасли, обеспечивающие развитие научно-технической революции в отдельных отраслях хозяйства- это строительно-дорожное, тракторное и сельскохозяйственное машиностроение, автомобилестроение и д.

2) являются Китай (1 место), США (2 место), Япония (3 место), Германия (4 место) и Южная Корея (5 место).

Успех можно объяснить сочетанием приемлемой цены и допустимого качества выпускаемых ими автомобилей

3) Для развития таких сырьевых отраслей промышленности, как металлургия, химическая и нефтехимическая промышленности важную роль играет энергетический фактор (обеспеченность энергией) и водно-ресурсный фактор. Перечисленные выше производства отличаются значительной энергоемкостью и большими объемами технологических потребностей в воде.

4) Текстильная промышленность - едва ли не старейшая отрасль мирового промышленного производства. В течение многих столетий она являлась его главной, определяющей отраслью. И ныне она остается ведущей отраслью легкой промышленности, о масштабах и значении которой говорит следующий показатель: ежегодно в мире производится 115-120 млрд. м различного вида тканей. Примерно 70 % из этого количества приходится на страны "первой десятки".

4,6(79 оценок)
Это интересно:
Новые ответы от MOGZ: География
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ