М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации
marina999mmm
marina999mmm
01.08.2022 21:03 •  География

ЗАДАНИЯ 1. Що таке глобалізація Назвіть передумови виникнення глобалізаційних процесів в світі

2. Охарактеризуйте географічне положення регіону Європа

3. Охарактеризуйте населення Азії

4. Обґрунтуйте стрімкий розвиток туризму Китаю

5. Місце України на сучасній геополітичній карті світу

6. Роль географії у сучасному світі

👇
Ответ:
mama1488
mama1488
01.08.2022

1.Глобаліза́ція— процес всесвітньої економічної, політичної та культурної інтеграції та уніфікації. У ширшому розумінні — перетворення певного явища на планетарне, таке, що стосується всієї Землі. ... В результаті глобалізації світ стає більш зв'язаним і залежним від усіх його суб'єктів.

2.Європа розміщена на заході материка Євразія. Найближчими сусідами європейських країн є країни Африки й Азії, а далекими - країни Америки. ... Таке положення регіону дуже вигідне, адже прямий вихід до моря більшості європейських країн сприяє розвитку зовнішньої торгівлі, морського транспорту й економічному розвитку.

3.За кількістю населення Азіатський регіон не має собі рівних: його частка у світовому населенні становить майже 60 % (понад 4,4 млрд осіб). В Азії розташовані сім із 13 найбільших за кількістю населення країн світу.

4.если честно, я хз, ахах

5.На сучасній геополітичній карті світу Україна є однією з провідних держав стикового геополітичного регіону Центральної Європи. Особливість геополітичного положення території, на якій формувалася, зростала й утвердилася Україна як держава, у тому, що вона лежить на стику геополітичних осей Євразії.

6.Роль географії в суспільстві визначають, передусім, її пізнавальним і світоглядним значенням. Пізнавальна роль географії полягає в накопиченні та збереженні знань про географічну оболонку та її складові, своєрідність окремих країн і регіонів, а також формуванні географічної картини світу.

4,5(46 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:
ussr9989
ussr9989
01.08.2022

Відповідь:

Северо-запад Африки (Атласские горы)

Южная Африка (Капские горы)

Великие Африканские разломы

Красное море (Египет, Эритрея)

Пояснення:

Большинство землетрясений происходят на окраинах тектонических плит, когда происходит смещение их участков. Африка расположилась, практически, на одной литосферной плите, поэтому сейсмическая активность на ее территории — довольно редкое явление. Основные районы, где возможны землетрясения:

Источник: https://travelask.ru/questions/111220-v-kakih-rayonah-afriki-vozmozhny-zemletryaseniya

4,4(39 оценок)
Ответ:
крабик0507059
крабик0507059
01.08.2022

Объяснение:

Погода - це стан нижнього шару атмосфери в даний час і в даному місці. Поняття "погода" містить шість показників її стану (або метеоелементів): температуру і вологість повітря, хмарність, опади, атмосферний тиск і вітер.

Температура повітря характеризує тепловий стан атмосфери і вимірюється в градусах Цельсія (°С) і Кельвіна (К). Температура повітря залежить від кута падіння сонячних променів. На температуру впливають прозорість атмосфери, хмарність, напрямок вітру, опади тощо. За даними розраховують середньодобову, середньомісячну, середньорічну температури.

Різницю між максимальною і мінімальною температурою називають амплітудою температур. Річні амплітуди температур збільшуються від екватора до полюсів. На одній і тій самій широті амплітуда температур також може змінюватися. Наприклад, вона збільшується від узбережжя вглиб материка і є одним із показників континентальності клімату.

Вологість повітря - вміст водяної пари в повітрі. Залежить від температури: чим вища температура повітря, тим більшу кількість вологи воно може містити. Абсолютна вологість - це кількість водяної пари (у г) в одиниці об'єму повітря (в 1 м3). Відносна вологість - відношення фактичного вмісту водяної пари в повітрі до можливого при даній температурі, виражене у відсотках.

Хмарність - ступінь покриття небосхилу хмарами - скупченнями крапельок води? що зависли в атмосфері, або кристаликів льоду. Розрізняють купчасті, шаруваті, перисті хмари, а також десятки їх різновидів - високошаруваті, купчасто-дощові, шарувато-купчасті та ін. Хмарність визначають у балах - від 0 (при ясному небі) до ів (при суцільній хмарності).

Атмосферні опади - вода в рідкому і твердому станах, що випадає з хмар або з повітря на земну поверхню. До рідких опадів належать дощ, роса, мряка, до твердих - сніг, град, іній, приморозь, снігова крупа. Кількість опадів вимірюється в міліметрах за одиницю часу (місяць, рік).

Атмосферний тиск - сила, з якою повітря давить на земну поверхню. Одиницями виміру атмосферного тиску є міліметри ртутного стовпчика (мм рт, ст.), мілібари (мб), а в системі СІ - паскалі (Па) і гектопаскалі (гПа). Нормальний тиск - середня величина тиску на рівні моря: Р норм. - 760 мм рт. ст. = 1013 мб = 1013 гПа.

4,8(60 оценок)
Это интересно:
Новые ответы от MOGZ: География
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ