Проблема засухи в последние годы стала одной из наиболее острых для фермеров как Казахстана, так и других стран-производителей сельскохозяйственной продукции. Те регионы республики, которые ранее имели наиболее благоприятные климатические условия, например, для пшеницы, на сегодняшний день все чаще страдают от различных погодных аномалий. И 2020 год стал очередным тому подтверждением: несмотря на то, что еще с осени 2019 года формировался хороший запас влаги в почве, уже в начале июня агрометеорологи высказали свое опасения относительно снижения урожайности озимой пшеницы ввиду отсутствия осадков.
если что загугли
Тут цілий рік панують екваторіальні повітряні маси. В дні рівнодення (двічі на рік) Сонце в полудень перебуває в зеніті, тобто тоді сонячні промені падають прямовисно і в такому випадку найбільше нагрівають земну поверхню. Температура повітря цілий рік висока +26…+30°C, поблизу водойм та морів добові амплітуди не перевищують 1°C. Кількість опадів сягає 3000 мм, а на навітряних схилах — до 6000-7000 мм. Коефіцієнт зволоження понад 1 (кількість опадів перевищує випаровуваність), тому трапляється заболочення. Територія вкрита багатоярусними вологими екваторіальними лісами.
Екваторіальний пояс фактично не є суцільним поясом, а поділений на 3 окремі ареали: північні райони Південної Америки, узбережжя Гвінейської затоки та басейн Конго до озера Вікторія в Африці, Зондські острови та Меланезія з прилеглими акваторіями Індійського та Тихого океанів.
Объяснение: ми так на уроці писали