М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации
glebyha22
glebyha22
19.02.2021 01:47 •  География

Чем можно заняться на дальнем востоке? (пример: ,восхождение на вершины,охота,ванны с тёплыми источниками и т.д.)

👇
Ответ:
leonde
leonde
19.02.2021
Экологический туризм
Скалолазание
Дайвинг
Водные лыжи
Горные лыжи и сноуборд
4,4(72 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:
misterzol1
misterzol1
19.02.2021

Відповідь:

У пустелях можна знайти яскраві приклади адаптації організмів до дуже суворих умов життя. У пустелях рослини і тварини, кожні по-своєму, пристосовувалися до жаркого і сухого клімату, навчилися довго зберігати у своєму організмі запаси води і їжі і інтенсивніше охолоджувати тіло. Австралійська пустеля – найбільша в світі піщана пустеля після Сахари. Там багато найрізноманітніших пустельних ландшафтів, що залежать від особливостей клімату та місцевих порід.

Корінні жителі Австралії, аборигени, за тисячоліття пристосувалися до умов проживання в степу і пустелі. Аж до недавнього часу групи аборигенів вели традиційний кочовий іб життя, добуваючи їжу полюванням і збиранням. У дерева Малгося замість листя – збільшені живці, завдяки яким його крона випаровує менше вологи. Сумчасті миші ховаються від денної спеки в глибоких нірках, а вночі виходять пошукати їжу.

Пояснення:

4,4(7 оценок)
Ответ:
kudryavcevanat
kudryavcevanat
19.02.2021

Із стрімким розвитком технологій ми дізналися, що наша Земля з першого погляду має форму ідеального круга (а якщо бути точнішим – еліпса). Та ми знаємо, що поверхня нашої планети далеко не ідеальна, поверхня має височенні гори і глибокі впадини. Спочатку здається, що така крихітна істота як людина не може ніяк вплинути на рельєф планети, але чи так це? звісно, ми не будемо брати до уваги мінімальні зміни, а будемо міркувати більш глобально. як уже було згадано, у останні століття людство значно прогресувало у своєму розвитку і зараз ми маємо такі технології, про які ще 100 років тому ніхто і не думав. звідси і виникає питання, а чи справді ми такі крихітні, що не можемо вплинути? діяльність людини на планеті багато на що вплинула і я вважаю, що зміна поверхні також підвладна людям, тут уже питання з якою ціллю. зміна поверхні може бути геть незначною, так і масштабною, у сьогоднішніх реаліях це цілком можливо

p.s. (гори ще не перевертаємо, але хто зна!)

4,4(95 оценок)
Новые ответы от MOGZ: География
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ