М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации
sifrel98
sifrel98
11.01.2022 16:20 •  География

Напишите 5 самых глубоководных жёлобов

👇
Ответ:
noname1710
noname1710
11.01.2022

5 самых глубоководных желобов:

- Марианский жёлоб (максимальная глубина - 11022 м);

- Жёлоб Тонга (максимальная глубина - 10882 м);

- Филиппинский жёлоб (максимальная глубина - 10265 м);

- Желоб Кермадек (максимальная глубина - 10047 м);

- Идзу-Бонинский жёлоб (также известный как Идзу-Огасаварский жёлоб, максимальная глубина - 9810 м). Кстати, за ним идет Курило-Камчатский жёлоб (максимальная глубина - 9717 м).

Хочу отметить, что все вышеуказанные желоба находятся в Тихом океане.  И напоминаю, что значения глубины в разных источниках могут несколько отличаться, но на общую картину это не влияет.

В Атлантическом океане самый глубоководный желоб - желоб Пуэрто-Рико (максимальная глубина - 8742 м).

В Индийском океане это желоб Романги (максимальная глубина - 7856 м).

К ответу прикреплена карта с отмеченной «пятеркой» желобов.


Напишите 5 самых глубоководных жёлобов
4,7(2 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:
umma95
umma95
11.01.2022

Відповідь:

Існують різновиди пірамід з різними часовими інтервалами, самим докладним є тип з інтервалом в 1 рік, але він вимагає великої роботи зі збору інформації, частіше зустрічаються 5 і 10-річні моделі. Міжнародні стандарти рекомендують використовувати 5-річний інтервал для оцінки чисельності населення. Також прийнято виділяти типи вікових пірамід відповідно до варіанта суспільства, так з'явилися моделі зростаючого населення, в цьому випадку діаграма максимально наближена до правильної піраміди, стабільно-старіючого покоління, у формі дзвону і спадної кількості людей, в формі урни. Ще одна підстава для класифікації вікових пірамід - це регіони. Так, виділяють моделі розвинених і країн, що розвиваються. Цей дозволяє порівнювати регіони і виявляти їх принципові відмінності

4,7(22 оценок)
Ответ:
filip198585
filip198585
11.01.2022

Великою проблемою в нашій країні і в усьому світі є ставлення до природи. Люди вже не помічають навколо себе прекрасної природи, вони вирубують ліси, осушують болота, вбивають звірів, будують заводи і забруднюють природу. У багатьох країнах створено організації захисту природи, але це дуже мало, адже люди продовжують жорстоко знищувати природу, не усвідомлюючи того, що роблять. Природа — це наше життя.

Не буде природи — не буде нас. Винищуючи ліси, будуючи заводи на цих територіях, люди думають лише про гроші та вигоду, а ні в жодному разі про природу, про красу, про звірів і навіть про своє нормальне майбутнє життя. Я вважаю, що це ненормально, це жахливо, люди знищують природу, знищуючи себе. І ніхто не усвідомлює, що ми — частина природи. 1 якщо таке ставлення до природи не зміниться, жахлива неминуча катастрофа чекає на нашу Землю, і в ній будуть винні саме люди. Можливо, з часом люди зрозуміють, що вони роблять, але вже буде пізно, і ніхто не поверне нам чистого повітря, звірів, ліси, нашу рідну дорогу природу.

4,4(80 оценок)
Это интересно:
Новые ответы от MOGZ: География
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ