Відповідь: Географічне положення. США займає 1/3 території Північної Америки (9,4 млн. км2). За площею країна займає четверте місце в світі. Територія країни складається з трьох розрізненнях частин: основна частина займає центр материка, штат Аляска - на північному заході материка і Гавайські острови в центральній частині Тихого океану.
США - федеративна республіка Глава держави і уряду - президент. Виконавча влада належить також віце-президенту і кабінету міністрів. Законодавчий орган - конгрес. (Сенат і Палата представників).
1) Економічні — пошук людьми кращих умов життя, виїзд з метою працевлаштування, освоєння нових земель та наукової діяльності.
2)Зовнішні міграції в історії людства істотно вплинули на освоєння світу, а також на расовий, національний, релігійний склад населення. Зовнішні міграції масового характеру спричиняють значні зміни чисельності населення країн та цілих регіонів.Причини міграцій. Міграції спричиняються економічними, політичними, національними, релігійними чинниками. Головними з них завжди були економічні чинники. Зокрема, до еміграції спонукали освоєння не- заселених територій та пошук роботи. Найбільше таких емігрантів дала Велика Британія, а розселилися вони в Америці, Австралії, Новій Зеландії, Південній Африці.
3)Протягом XX ст. відбулося небачене в
історії розширення міграційних потоків, яке на початку XXI ст. призвело
до перетворення феномену міграції з об'єкту політичної уваги в чинник
політичного процесу. Відбувся процес виокремлення регіональних
міграційних просторів. Актуальності набула проблема переорієнтації
державної політики як виключно регулюючої, до такої, що здатна
підтримувати баланс інтересів міждержавних і міжнародних акторів, що
беруть участь в формуванні міграційного простору.
Объяснение: