1. Спеціалізація країни визначається найбільш сприятливим поєднанням факторів виробництва. Існують наступні фактори виробництва :
1) праця;
2) капітал;
3) земля;
4) Технологія.
Наявність факторів і їх поєднання можуть змінюватися в часі, отже, змінюється спеціалізація країни і її зовнішня торгівля.
2. Від міжнародного поділу праці країни отримують насамперед економічну вигоду. Адже виробництво кожною країною товарів, на створення яких їй потрібно мінімальні витрати ресурсів дозволяє істотно заощадити. Також є соціальна вигода-поява нових робочих місць. Є й екологічна вигода. Наприклад, якби на півночі Росії вирішили б вирощувати банани, то довелося б топити величезні теплиці, які сильно б диміли, отруюючи повітря. Вирощування бананів в тій же Африці цілком природно і не несе шкоди екології.
3. Розміщення сільського господарства залежать від природних і соціально-економічних факторів. Наприклад, для сільськогосподарських культур необхідно тепло, якість грунтів і світло, а тваринництво цілком залежить від кормової бази. Тому, можна зробити висновок, що природні фактори найбільшою мірою впливають на розміщення галузей рослинництва.
Природні фактори розміщення та спеціалізації сільського господарства:
- якість ґрунтів;
- тривалість безморозного періоду (забезпеченість теплом);
- сумарна сонячна радіація (забезпеченість світлом);
- умови зволоження (кількість опадів);
- ймовірність повторюваності несприятливих метеорологічних умов (посуха, заморозки, Вітрова і водна ерозія);
- забезпеченість водними ресурсами;
- топографічні умови місцевості та ін.
Египет жаркая страна, в которых +15 считается серьезным поводом для отмены уроков в школах, так как здесь нет центрального отопления. Зима в Египте больше напоминает нашу погоду в июне, когда днем жарко и можно загорать на солнце, а по вечерам стоит прохладная погода. Поэтому зимой в Египте не лишней будет куртка, чтобы накинуть ее вечером. В январе-феврале здесь бывают сильные ветра, что может испортить отдых, но если в Хургаде укрыться от ветров сложно, то в Шарм-эль-Шейхе достаточно просто выбрать правильную бухту, которая будет полностью защищена от ветра.
Египет — сказочная земля пирамид, мумий, храмов, фараонов. Достопримечательности Египта манят вглубь веков, заставляя окунуться в историю древности и проникнуться духом тех времён. Современность и старина удивительным образом уживаются здесь друг с другом, придавая этой земле завораживающе волшебный вид. Страну отличает самобытность, верность традициям и характерный восточный колорит. Сухой и жаркий климат позволяет приезжать сюда на отдых в любой сезон: даже в зимние месяцы температура воды в море держится выше 20 градусов. У гостей, прибывших в Египет впервые, сам собой напрашивается вопрос — что посмотреть в Египте в первую очередь? Рассмотрим список основных достопримечательностей, которые заслуживают вашего внимания и, несомненно, не оставят вас равнодушными.
Сидней (самый большой и самый старый город Австралии, тем не менее не является ее столицей) располагается в зоне субтропического океанического климата. Для этого города характерно умеренно-жаркое лето и умеренно-тёплая зима.
Каир (столица Египта, крупнейший город Ближнего Востока) расположен на южной границе субтропического пояса. Для этого города характерно жаркое лето и тёплая зима.
Бразилиа (столица Федеративной Республики Бразилии) Климат города субэкваториальный. Для этого города характерно влажное и дождливое лето, и более сухая зима.