М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации
slkncv
slkncv
10.05.2020 18:40 •  География

Чистая ли вода в реках вашей местности? как они сохраняются от загрязнений? что лично вы можете сделать для их охраны? (москва)

👇
Ответ:
varkraft
varkraft
10.05.2020
Не все реки имеют чистые воды. Это связано со многими факторами. Весной, например, в реки поступают талые водывместе с накопившимися за зиму в снегу загрязняющими веществами. В реки попадает большое количество пыли, солей, продуктов сгорания топлива, минеральных удобрений, ядохимикатов, что снижает качество воды. Чтобы предотвратить загрязнение рек, нужно не давать вредным веществам и химикатам попадать туда. Проще говоря, не загрязнять окружающую среду.
4,6(96 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:
vikulovatanya
vikulovatanya
10.05.2020

Для сохранения стабильности в стране, государству необходимо исключить межэтническое расслоение и обособление, которые зачастую перерождаются в национальную непримиримость и нетерпимость. Зачастую все  межнациональные конфликты перерастают в вооруженные столкновения, что в свою очередь приводит к дестабилизации в стране. Чтобы сохранить прочность необходимо на постоянной основе заниматься гармонизацией межконфессиональных отношений, в сознании нашего общества должно  навсегда уложиться простые понятия как: признание поликультурного и полиэтнического построения нашей государственности, гибкая национальная политика и формирование межнациональных дружественных отношений.

4,6(81 оценок)
Ответ:
Andrew1712
Andrew1712
10.05.2020

весь час рухаються літосферні плити,відбуваються виверження вулканів(викид лави,формування нового рельєфу),землетруси(зміщення плит,вразі чого утв. нові рівнини або западини)

це короткий доказ(просто добавиш до цього чим супроводжується це і тд і тп)

 На поверхню Землі постійно впливають різні сили, що змінюють земну кору, що сприяють формуванню рельєфу. Всі ці процеси різні за природою, але їх можна об'єднати в дві групи: зовнішні (або екзогенні) і внутрішні (або ендогенні). Зовнішні процеси діють на поверхні Землі, а внутрішні - глибинні процеси, джерела яких знаходяться в надрах Землі. Ззовні впливають на планету сили тяжіння Місяця і Сонця. Сила тяжіння інших космічних тіл дуже мала, однак деякі вчені вважають, що в геологічній історії нашої планети гравітаційні впливу з космосу можуть зрости. Багато фахівців до зовнішніх, або екзогенних, силам відносять і земне тяжіння, внаслідок якого трапляються зсуви, обвали в горах, сходять з гір льодовики. 

Екзогенні (зовнішні) сили руйнують, перетворюють земну кору, переносять пухкі і розчинні продукти руйнування, здійснюваного водою, вітром, льодовиками. Одночасно з руйнуванням йде і процес накопичення, або акумуляція продуктів руйнування. Руйнівні дії екзогенних процесів часто небажані й навіть небезпечні для населення. До таких небезпечних явищ відносяться, наприклад, селі (грязекаменние потоки). Вони можуть зруйнувати мости, дамби, нищити посіви. Небезпечні і зсуви, які також призводять до руйнування різних споруд, завдаючи тим самим шкоди господарству, забираючи людські життя. Серед екзогенних процесів необхідно відзначити і вивітрювання, що призводить до вирівнювання рельєфу, а також і роль вітру. 
Ендогенні (внутрішні) процеси піднімають окремі ділянки земної кори. Вони сприяють утворенню великих форм рельєфу - мегаформ і макроформ. Головне джерело енергії ендогенних процесів - внутрішня теплота в надрах Землі. Ці процеси викликають рух магми, вулканічні виверження, землетруси, повільні коливання земної кори. Внутрішні сили працюють в надрах Землі і сховані від наших очей. 
Таким чином, розвиток земної кори, формування рельєфу Землі є результатом спільної дії внутрішніх (ендогенних) і зовнішніх (екзогенних) сил і процесів. Вони виступають як дві протилежні сторони одного процесу. Завдяки ендогенних, в основному будують процесам утворюються великі форми рельєфу - рівнини, гірські системи. Екзогенні ж процеси переважно руйнують і вирівнюють земну поверхню, але при цьому формують більш дрібні (мікроформи) форми рельєфу - яри, річкові долини, а також накопичують продукти руйнування.

4,4(84 оценок)
Это интересно:
Новые ответы от MOGZ: География
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ