Південна Америка була відкрита Христофором Колумбом у 1492 р. Проте він навіть не здогадувався, що знайшов не західний шлях до Індії, а новий материк. Думку про те, що Колумб відкрив нові землі, вперше висловив італійський мандрівник Америго Віспуччі, на честь кого й назвали всю частину світу Америкою. Він у 1499-1502 рр. брав участь у кількох експедиціях до Нового Світу.
Перші наукові дослідження на материку провів німецький вчений Олександр Гумбольдт на межі ХVIII-ХІХ ст. Він вивчив різні природні комплекси материка, склав їх детальний опис, з'ясував причини формування берегових пустель біля холодних течій, детально вивчив висотну поясність ландшафтів в Андах, багато уваги приділяв дослідженням вулканів та землетрусів на материку.
Помітний слід у вивчення органічного світу Південної Америки вніс англійський вчений-натураліст XIX ст. Чарльз Дарвін.
Объяснение:
ответ:Климат Актау является резко континентальным и весьма засушливым.
Обьяснение: Лето очень жаркое, средняя температура июля достигает +27 °C, а зачастую поднимается гораздо выше – до +45 °C (при ночных показателях - +38 °C). Грунт летом может раскалиться до +70°, а море нагревается до +18…+22 °C.
Зима прохладная, в январе температура в среднем −4 °C, но может опускаться и до −15 °C, что при большой ветрености даёт весьма морозную погоду. Из-за крайне малого количества осадков в течение года всю растительность Актау приходится поливать искусственно, особенно в летнюю засуху.