1.Вообще не знаю
2.У південній півкулі.
3.Антарктида - материк, що розміщений у південній півкулі Землі майже повністю у межах Південного полярного кола. Континент перетинають всі меридіани, які сходяться в точці Південного географічного полюсу.
4.Антарктида – південний материк, у центрі якого знаходиться Південний полюс (В). Це й буде найпівденніша точка Антарктиди і всієї планети. Усі інші позначені точки в Антарктиді будуть північними.
5.цього теж не знаю
6.Двісті років тому, наприкінці січня 1820-го року, відкрили Антарктиду. Офіційно її першовідкривачами вважають учасників російської експедиції Фабіана Беллінсгаузена і Михайла Лазарєва.
7.цього я не знаю
8.Нині він найменш заселений, найхолодніший і найвищий
9.Наукова станція " Академік Вернадський",вона належить Україні.
10.З міжнародно-правого погляду Антарктида не перебуває ні під чиїм суверенітетом,а знаходиться в користуванні всіх держав.Води Антарктиди відкриті для мореплавства,науки та досліджень.
11.Антарктида має ніби два поверхи: зверху — льодовиковий покрив, знизу — власне материк. Потужний льодовиковий покрив завтовшки 2000–4000 м вкриває майже весь материк. ... Їх найвищі вершини, що досягають 3000–4000 м, здіймаються над крижаним покривом материка.
12.Трансантарктичні гори (ТАГ) — третій за величиною гірський хребет в Антарктиді після Західно- і Східно-Антарктичних хребтів. Прямує з деякими перервами, через весь континент від мису Адер в північній частині Землі Вікторії до Землі Котса. Є межею Східної і Західної Антарктиди. Має поділ на дрібніші хребти.
Объяснение:
Привіт,це все що я знаю.Я написала тобі детально про всі моменти,думаю що згодиться.
●
На сьогоднішній день в християнській церкві, як спільноті виділяють 3 основних течії: Католицизм (понад 50 % від усіх християн), Протестантизм (близько чверті від усіх християн), Православ'я (близько 12 %), та низку дрібніших. У XX столітті почався рух за зближення християнських церков, що отримав назву екуменізм.
●
Характерною рисою християнства, яка вирізняє його серед інших напрямів єдинобожжя, є віра в Ісуса Христа як втілення і прояв Бога заради іння всього людства і людського суспільства і настанови в істині. На відміну від християнства, іслам та юдаїзм не визнають Ісуса Христа як одну з іпостасей Всевишнього.