Вчені попереджають, що жителі Африки, ймовірно, будуть серед тих, хто у найближчі десятиліття найбільше постраждає від змін клімату. При цьому у жителів Африки - чи не найменше можливостей для боротьби з наслідками глобальних змін клімату", - йдеться у повідомленні.
Зазначається, що згідно з новим звітом, зміни клімату торкнуться багатьох країн Африки сильніше, ніж вважалося раніше.
"У доповіді Британського метеорологічного бюро (Met Office) та Університету Лідса міститься застереження, що зміни клімату, спричинені спаленням викопного палива, принесуть хаос в Африку - спільні посухи та повені", - додали у повідомленні.
Читайте також: Глобальне потепління може вплинути на рівень IQ дітей
Елізабет Кендон з Метеорологічного бюро, яка є співавтором дослідження, припускає, що раптові повені через значну кількість опадів стануть набагато поширенішими в Африці.
"Ми виявили, що погодні події, які зазвичай траплялись раз на 30 років, зможуть відбуватись раз на три-чотири роки у майбутньому. Що стосується крайнощів у сенсі опадів, ми гаємо зміни по всьому континенту. Що стосується екстремальної посухи - ми гаємо, що потерпає Центральна та Західна Африка", - сказала Кендон.
Объяснение:
Поверхня території України формувалася протягом багатьох геологічних епох. На її розвиток вплинули новітні (сучасні) тектонічні рухи, давні зледеніння і відкладання лесів (жовтувата пориста порода, що утворилась в льодовиковий період), коливання рівня моря, ерозійна робота річок і вітру, господарська діяльність людини.
70 % сучасної поверхні України займають низовини, 25 % — це височини і тільки 5 % — гори.
Низовини, височини і гори неоднакові за висотою і формами рельєфу.
Піднятість рівнинної частини території України над рівнем моря становить у середньому 175 м. На Азово-Чорноморському узбережжі абсолютні висоти коливаються в межах 10—15 м, на височинах — 300—400 м. Гірські хребти досягають 1700—2000 м, і найвищою точкою всієї України є гора Говерла (2061 м) в Українських Карпатах.
2. Материк Евразия, Гималаи - на стыке Центральной и Южной Азии. 70 - 110 гр в. д. . Кавказ - на западе материка, между 40 - 44 гр. с. ш. и между 20 - 50 гр. в .д .
3. Гималаи протянулись с севера - западу на юго - восток на 2900 км. Большой Кавказ - с северо-запада на юго-восток простирается более чем на 1100 км . Малый Кавказ - протяжённость — около 600 км,
4. Гималаи расположены между Тибетским нагорьем (на севере) и Индо-Гангской равниной (на юге).
Кавказ - между Черным морем на западе и Каспийским на востоке.