М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации
Nikita43242
Nikita43242
06.05.2023 07:34 •  География

Топонім „україна” вперше вжитий у памятці давньорусбкої культури –київському літописі. у якому столітті створена ця памятка?

👇
Ответ:
ванька68
ванька68
06.05.2023
Якщо я правильно зрозуміла запитання,то Київський літопис був створений у 12 столітті
4,6(100 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:

1)большой

В природе существует Большой круговорот (который также называется Мировым), а также два малых круговорота воды – континентальный и океанический. Осадки собираются над океанами, перемещаются ветрами на континенты, где они выпадают, после чего снова возвращаются в океаны с стоком. Таким образом в природе соленая вода превращается в пресную, из которой в том числе изготавливается и бутилированая вода

малый

Когда вода непрерывно испаряется, конденсируется и выпадает в океан в виде осадков – этот процесс называют малым океаническим круговоротом. Если все эти же процессы происходят над сушей, то такой круговорот воды называется малым континентальным.

Объяснение:

4,7(93 оценок)
Ответ:
azavidov00
azavidov00
06.05.2023

Австралія знаходиться в субекваторіальному, тропічному і субтропічному кліматичних поясах. Отже, на територіі Австралії є багато природних зон і через ізольованність від інших материків тваринний, рослинний світи дуже своєрідні. Тут збериглися види тварин, що вимерли на інших материках. Також, в  Австралії майже відсутні мавпи, копитні і хижаки. А рослини схожі з видами материків тропічних широт. Через посушливість клімату материк дуже бідний на поверхневі води, але багатий на підземні. Велика частина вод не має стоку в океан і тому тут переважають тимчасові водотоки- кріки. Так як, материк перетинається південним тропіком, то він одержує багату кількість сонячної радіації. Австралія знаходиться в південній півкулі, тому найтеплішим місяцем на материку є січень, а найхолоднішим- липень. Також, на клімат впливають постійні вітри- південно-східні пасати, що дмуть с тропіків до єкватора. На клімат узбережь впливають течії. Теплі приносять вологу погоду, а холодні суху.

4,4(16 оценок)
Это интересно:
Новые ответы от MOGZ: География
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ