1)б,2)а(только из твердого железа),3)Б,4)В,5)Б,6)В,7)Б,8)Б,9)Г(но ето не точно)10)В,11)В,12)в,II.А)4,6.Б)1,8,7,12,3,10.В)мрамор, гнейс,кварцит,кварцит
III.1.Материковая кора отличается от океанической
материковая кора толще океанической; кора суши уступает океанической по площади, но выигрывает по общему объему; океаническая кора более подвижна и наслаиваться на материковую.2.о мере того, как они удаляются от эпицентра, их сила уменьшается. Чем сильнее само землетрясение, тем сильнее ударная сила волн.3. ИЗВЕНИ ЕТОТ НЕЗНАЮЮЮ
Объяснение ЗА 3 ВО
ответ:Економічно активне населення — це частина населення обох статей, яка протягом певного періоду забезпечує пропозицію своєї робочої сили для виробництва товарів і надання послуг.
Зайняті економічною діяльністю — це особи у віці 15 — 70 років, які виконують роботи за винагороду за наймом на умовах повного або неповного робочого часу, працюють індивідуально (самостійно) або в окремих громадян-роботодавців, на власному (сімейному) підприємстві, безоплатно працюючі члени домашнього господарства, зайняті в особистому підсобному сільському господарстві, а також тимчасово відсутні на роботі. Зайнятими за цією методикою вважаються особи, які працювали протягом тижня не менше 4 годин (в особистому підсобному господарстві — не менше 30 годин) незалежно від того, була це постійна, тимчасова, сезонна, випадкова чи інша робота.
Безробітні, (у визначенні МОП) — це особи у віці 15 — 70 років (як зареєстровані, так і незареєстровані в державній службі зайнятості), які одночасно задовольняють трьом умовам: не мають роботи (прибуткового заняття), шукають роботу або намагаються організувати власну справу, готові приступити до роботи протягом наступних 2 тижнів. До цієї категорії відносяться також особи, що навчаються за направленнями служби зайнятості, знайшли роботу і чекають відповіді або готуються до неї приступити, але в цей час ще не працюють.
Міжнародна організація праці рекомендувала систему класифікації, згідно з якою населення поділяється на економічно активне та економічно неактивне.
Поняття економічна активність можна застосовувати до населення, групи чи особи й за межами 15 — 70 років. Обмеження вказаними віковими рамками в методології обстеження населення з питань економічної активності пояснюється методологічно-статистичними причинами: у молодших за 15 та старших за 70 вікових групах рівень економічної активності статистично не значний, тому населення такого віку не обстежується.
Економічна активність — це прагнення працездатної людини застосовувати на практиці свої здібності, знання, вміння, навички, компетенції з метою отримання доходу. Реалізація такого прагнення виражається в зайнятості економічною діяльністю, а не реалізація — у безробітті.
Объяснение:
Площадь Онежского озера с островами – 9720 квадратных километров (площадь островов – 225 квадратных километров). Максимальная глубина – 127 метров, средняя – 30. Длина (максимальная протяженность с юга на север) – 248 километров, ширина – 83 километра. Объем воды – 285 кубических километров.
Котловина Онежского озера находится на стыке Балтийского щита и Русской платформы. Большая часть (80%) озера находятся на территории Республики Карелии, оставшиеся 20% расположены в Вологодской и Ленинградской областях. Прозрачность воды достигает 8 метров, средняя порядка 3-4 метров.
Онежское озеро похоже на Ладожское в том плане, что из него также вытекает единственная река – Свирь. Впадает более 1150 рек, крупнейшие: Шуя, Суна, Вытегра, Андома, Водла. Лишь 52 реки имеют длину больше чем десять километров, остальная часть – мелкие речки.
Согласно исследованиям, Онежское озеро образовалось во времена Валдайского оледенения, это было около 12 тысяч лет назад. Именно в этот период образовалась современная котловина водоема. Также известно, что 300-400 миллионов лет назад на этой территории было шельфовое море.
Среднегодовая температура в районе Онежского озера – 2,5 градуса по Цельсию. Средняя температура января -12 градусов, июля +16. Абсолютный минимум был зафиксирован в январе 1940 года -49 градусов по Цельсию, а максимум в 1972 году +36 градусов.