Объяснение:
Європейська інтеграція — ключовий пріоритет, який акумулює в собі цілий комплекс внутрішньо- та зовнішньополітичних зусиль України з метою наближення до Європейського Союзу та створення необхідних передумов для вступу до ЄС у майбутньому. Органічною частиною євроінтеграційного курсу України було забезпечення дипломатичної підтримки завершення процесу приєднання України до СОТ, яке відбулося 16 травня 2008 року. У 2006 р. Україні запропоновано перейти до першої стадії інтеграції з ЄС — створення зони вільної торгівлі (цього нема навіть в СНД) після вступу до СОТ.
На даний час стан діалогу про співробітництво України з Європейським Союзом базується на впровадженні в українську економіку спеціально розробленої Стратегії інтеграції до ЄС та поступового виконання Плану дій європейської політики. Дані заходи в основному передбачають реформування більшості економічних і соціальних напрямів з метою наближення до загальноєвропейських.
Вже зараз відбувається активна співпраця між нашою державою та Європейським Союзом в багатьох стратегічно важливих галузях, таких як зовнішня торгівля (складає близько 33 % вітчизняного зовнішнього товарообороту), сфера безпеки, фінансові інституції, напрям космічних досліджень та інші.
2. Климаты Земли образуется под влиянием трёх факторов. Главный фактор солнечная энергия ,поступающая на землю.Второй фактор движение воздушных масс перераспределяют тепло и атмосферные осадки.И последний важный климато образующий фактор подстилающая поверхность. Течения тёплые:Мыса Игольного, Гольфстрим,Мозамбикское,Северо-антланчиское,Куросио.Холодные течения :Перуанское,Лабрадорское,течение западных ветров,Калифорнийское,Сомалийское,Канарское.Южные зоны Америки Сельва(влажные леса),Льянос(саванны и редколесье),Пампа(субтропические степи),Патагония(полупустыни и пустыни),Леса умеренного пояса.Природные зоны Австралии Средиземноморские леса,Пустыни,Полупустыни,Саванна с единичными лесами,Травянистая Саванна,Скребы,Тропические леса,Субтропические леса.4.