М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации
inpurple
inpurple
31.03.2021 20:57 •  География

Заводы по выплавке тяжелых цветных металлов тяготеют: а) сырью; b) районам потребления металлов; с) железным дорогам; d) научным центрам; е) центрам машиностроения.

👇
Ответ:
schabuneva
schabuneva
31.03.2021
А)сырью
4,4(6 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:
iphoneXY
iphoneXY
31.03.2021

++

Объяснение:

Євроатлантична інтеграція

Офіційні відносини між Україною та Організацією Північно-Атлантичного договору і її державами-членами (далі – НАТО) почалися в 1991 році, коли Україна приєдналася до Ради північноатлантичного співробітництва.

У 1994 році Україна приєдналася до програми «Партнерство заради миру», головною метою якої є сприяння реформам, підвищенню стабільності, а також підтримка міжнародної та регіональної безпеки.

9 липня 1997 року Україна та НАТО підписали Хартію про особливе партнерство між НАТО та Україною (далі – Хартія), яка і стала основою відносин. Хартією держави-члени НАТО підтвердили свою підтримку суверенітету та незалежності України, її територіальної цілісності, демократичному розвитку, економічному процвітанню, а також принципу недоторканості кордонів.

Для визначення стратегічних завдань і пріоритетів інтеграції України до євроатлантичних структур безпеки було розроблено Указ Президента України від 02 жовтня 2018 року № 298 «Про річні національні програми під егідою Комісії Україна – НАТО», яким визначаються ключові завдання та заходи для органів державної влади на рік. Відповідно до Річної національної програми під егідою Комісії Україна – НАТО на 2020 рік Фонд бере участь у виконанні зобов’язань України, взятих Протоколом про приєднання України до Договору про заснування Енергетичного Співтовариства, з урахуванням відповідних положень Угоди про асоціацію.

4,6(100 оценок)
Ответ:
жанель67
жанель67
31.03.2021

Объяснение:

Австралия, так как отдалён от всех достаточно далеко

Из европейцев первыми увидели Австралию голландцы в начале XVII столетия.

В 1606 г. в залив Карпентария зашел парусник "Дюйфкен" ("Голубок") под командованием Виллема Янсзона. 17 лет спустя его соотечественник Ян Карстенз нанес на карту западный берег полуострова Йорк.

В 1768 г. в южные моря на корабле "Индевр" отправился капитан Джеймс Кук.

Кук исследовал побережье Новой Зеландии, а в апреле 1770 г. подошел к восточному берегу Австралии. В заливе Ботани, что в нескольких милях южнее нынешнего Сиднея, он нашел хорошую якорную стоянку.

4,5(15 оценок)
Это интересно:
Новые ответы от MOGZ: География
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ