М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации
Zlowmak
Zlowmak
31.05.2023 13:34 •  География

Ккаком климатическом поясе расположен город рио-де-жанейро

👇
Ответ:
lox54
lox54
31.05.2023
Тропический
4,7(25 оценок)
Ответ:
настя7579
настя7579
31.05.2023
Рио-де-Жанейро - тропический пояс
4,8(9 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:
mafeei
mafeei
31.05.2023

Вода – на перший погляд найпростіше хімічна сполука двох атомів водню і одного атома кисню – є, без жодного перебільшення, основою життя на Землі. Не випадково вчені в пошуках форм життя на інших планетах сонячної системи стільки зусиль спрямовують на виявлення слідів води і мінеральних сполук.

У нашому повсякденному житті ми стикаємося з водою постійно. При цьому, перефразовуючи пісню зі старого кінофільму, можна сказати, що ми «воду п’ємо» і «воду ллємо». Про ці два аспекти використання води людиною ми і поведемо мову, не випадково вчені в пошуках форм життя на інших планетах сонячної системи стільки зусиль.

Сама по собі вода не має поживної цінності, але вона є неодмінною складовою частиною всього живого. У рослинах міститься до 90% води, в той час як тіло дорослої людини складається з неї приблизно на 60 – 65%. Вникнувши в деталі можна відзначити, що кістки містять 22% води, мозок 75%, в той час як кров складається з неї на цілих 92%.

Першочергова роль води в житті всіх живих істот, і людини в тому числі, пов’язана з тим, що вона є універсальним розчинником величезної кількості хімічних речовин. Тобто фактично є тим середовищем, в якій і протікають всі процеси життєдіяльності. Певне і постійне утримання води – ось необхідна умова існування живого організму. При зміні кількості споживання води та її сольового складу порушуються процеси травлення і засвоєння їжі, кровотворення та ін. Без води неможлива регуляція теплообміну організму з навколишнім середовищем та підтримання температури тіла пов’язана з тим, що вона є універсальним розчинником величезної кількості хімічних речовин.

Обов’язки води в організмі

Людина надзвичайно гостро відчуває зміну змісту води в своєму організмі і може прожити без неї всього кілька діб. При втраті води в кількості менше 2% ваги тіла (1-1.5л) з’являється почуття спраги, при втраті 6-8% наступає стан напівнепритомності, при 10% – галюцинації, порушення ковтання. Втрата 10-20% води небезпечна для життя.

Певне та постійне утримання води –

ось необхідна умова для існування

живого організму.

Надмірне ж споживання води призводить до перевантаження серцево-судинної системи, викликає виснажливе потовиділення, що супроводжується втратою солей, послаблює організм.

Не повний перелік обов’язків

Забезпечує доставку поживних речовин і кисню до всіх клітин тіла, захищає і буферизує життєво важливі органи.

Допомагає перетворювати їжу в енергію.

Допомагає поживним речовинам засвоюватися органами, виводить шлаки і відходи процесів життєдіяльності.

Регулює температуру тіла і зволожує повітря.

Основні пункти

Забезпечує доставку поживних речовин і кисню до всіх клітин тіла, захищає і буферизує життєво важливі органи.

Допомагає перетворювати їжу в енергію.

Допомагає поживним речовинам засвоюватися органами, виводить шлаки і відходи процесів життєдіяльності.

Регулює температуру тіла і зволожує повітря.

4,6(17 оценок)
Ответ:
mamylizkka81
mamylizkka81
31.05.2023

Євразія — найбільший материк на Землі, що складається з Європи та Азії.[1][2] Розташований в основному між північною та східною півкулями, межує з Атлантичним океаном на заході, Тихим на сході, Північно-Льодовитим на півночі, а також Африкою, Середземним морем та Індійським океаном на півдні.[3] Історично, поділ між Європою та Азією на два різні континенти завжди був соціально-культурним, і не мав чіткого фізичного кордону між ними; таким чином, у деяких частинах світу, Євразія визнана найбільшим з шести, п'яти чи навіть чотирьох континентів Землі.[2] У геології, Євразія часто розглядається, як єдиний жорсткий мегаблок. Однак, жорсткість Євразії обговорюється, і основана на палеомагнітних даних.[4][5]

4,8(32 оценок)
Это интересно:
Новые ответы от MOGZ: География
Полный доступ к MOGZ
Живи умнее Безлимитный доступ к MOGZ Оформи подписку
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ