Объяснение:
Начало полевым исследованиям Института положила в 1971 г. совместная советско-сомалийская экспедиция. В центре внимания ученых было изучение социально-экономических процессов в Сомали, истории национально-освободительного движения сомалийского народа.
В 2000-е годы проведение экспедиций и полевых исследований в Африке стало одним из приоритетных направлений в деятельности Института. В 2003 г. была организована экспедиция в Танзанию, в ходе которой изучались межконфессиональные отношения в стране, их влияние на развитие общества. Эта экспедиция стала первой в истории отечественной африканистики, проведенной в Восточной Африке. За ней последовала вторая экспедиция в Танзанию (2005 г.) с целью исследования межэтнических и межрасовых отношений в стране
В рамках программы «Образ России в современном мире» Российского гуманитарного научного фонда в 2006 – 2009 гг. сотрудниками Института были проведены полевые исследования в Бенине, Египте, Марокко, Нигерии, Руанде, Сомали, Судане, Танзании, ЮАР.
Швейна галузь посідає друге місце у складі легкої промисловості за вартістю виробленої продукції і має практично повсюдне поширення.
Найбільші країни — виробники й експортери тканин, одягу та взуття на світовий ринок. Найбільшими виробниками тканин із хімічних волокон все ще залишаються розвинуті країни (США, Японія, Німеччина, Китай, Південна Корея). Головними їх експортерами виступають Республіка Корея, Японія і Тайвань.
Поясніть, чому лідерами з виробництва хімічних волокон залишаються розвинені країни.
Бавовняних тканин випускають найбільше в країнах, що розвиваються (Єгипет, Пакистан, Бразилія, Туреччина, Індія тощо). Однак все ще значну їх частину виробляють і США, Італія, Китай. Найбільше їх відправляють на світовий ринок Пакистан, Індія, Єгипет і Китай. Високоякісними бавовняними тканинами світ забезпечують такі розвинені країни, як Німеччина, Італія і Японія.
Вовну для виробництва вовняних тканин на світовий ринок поставляють переважно Австралія, Нова Зеландія й Аргентина. Виробництво ж вовняних тканин зосереджується в розвинутих країнах ЄС, Японії і Китаї.
Хоча швейна промисловість нині сильно перемістилася до країн, що розвиваються, все одно законодавцями мод і найдорожчого модного одягу залишаються розвинуті країни Заходу — Франція, Велика Британія, Італія, США. Особливою славою користуються французькі будинки моди, такі як «Валентіно», «Ніна Річчі», «Версаче», «Діор», «Шанель» та ін. В Італії це «Гуччі», «Прада», «Дольче і Габана» тощо
Объяснение:
надіюсь що поміг