У Полтаві місцевий час 18:00.
Пояснення:
Україна знаходиться у 2-му часовому поясі (UTC+2). Ми пам’ятаємо, що на схід від нульового меридіану різниця в часі складає «+», а на захід від нього - «-». Україна знаходиться на сході відносно нульового меридіану, тобто різниця в часі буде складати саме +2 години.
Відповідно, 16:00 + 2 години = 18:00.
Цікаво буде знати, що географічно більше 80% України знаходиться у 2-му часовому поясі і невеликі території знаходяться у 1-му та 3-му часових поясах, однак на території всієї країни діє саме час другого часового поясу (UTC+2) і в Україні він називається київським часом.
1)Третинний сектор економіки включає транспорт, торгівлю, туризм, наукову діяльність та освіту, фінансову діяльність, комп'ютерне програмування, інформаційні послуги. Це складова економіки будь-якої держави, яка не виробляє кінцевого продукту.
2)Індекс людського розвитку: Україна посіла 88 позицію серед 189 країн
Відповідно до щойно оприлюднених результатів Індексу людського розвитку, прогнозується, що люди, які проживають у країнах з дуже високим рівнем людського розвитку, житимуть на 19 років довше та навчатимуться на 7 років більше, ніж ті, хто живе у країнах із низьким рівнем людського розвитку.
Київ, 14 вересня 2018 р. – В оновленій статистиці ПРООН представляє Індекс людського розвитку за 2017 рік (ІЛР – значення та позиції) для 189 країн і територій, визнаних ООН, а також ІЛР з урахуванням соціально-економічної нерівності (ІЛРН), індекс гендерного розвитку (ІГР), індекс гендерної нерівності (ІГН) та розділ із п'ятьма інформаційними панелями.
Одной из причиной Великих географических открытий являлись поиски торговых путей из Европы в Китай и Индию. Пряности и другие товары доставлялись из этих стран в очень маленьком количестве. Это было связано с тем, что торговля была осложнена постоянными турецкими, арабскими, монгольскими завоеваниями. Эти завоевания затрудняли и левантийскую торговлю, вследствие чего европейцы были вынуждены искать новые торговые пути.
Другая немало важная причина – нехватка золота и серебра. Добыча их в Европе была ограничена, но за дорогие восточные товары чаще всего приходилось расплачиваться золотом и серебром. Следовательно, в золоте нуждались купцы, дворяне, короли.
Также Великие географические открытия стали возможны из-за значительных успехов в кораблестроении и в навигации. Европейцы научились строить каравеллы – легкие, поворотливые, быстроходные и вместительные плыть по волнам против ветра.
Использование компаса и карт дали великолепную возможность осуществлять плавания в открытом океане. Кроме того, средневековое общество уже приняло представление о том, что Земля имеет шарообразную форму, и теперь, отправляясь на Запад, мореплаватели были уверены, что могут найти путь в восточные страны.
Поверь кратче некуда