М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации
diankakakutkin
diankakakutkin
13.03.2021 15:03 •  География

Потоки ветров северного субтропический

👇
Ответ:
lizalubavina
lizalubavina
13.03.2021

Течение Западных ветров (или как-то так)

4,8(75 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:
vlad1419
vlad1419
13.03.2021
У спекотний літній день, коли на вулиці стоїть ясна погода і ми знемагаємо від високої температури, нам часто доводиться чути фразу «сонце в зеніті». У нашому розумінні мова йде про те, що небесне світило знаходиться в найвищій точці і максимально гріє, можна навіть сказати, обпалює землю. Давайте спробуємо зануритися трохи в астрономію і розібратися докладніше в цьому виразі і в тому, наскільки вірно наше розуміння цього вислову.
Екватором прийнято називати невидиму (умовну) лінію, що розділяє нашу Землю на два однакових півкулі - Південне і Північне. Вже давно відомо, що Земля стоїть не на трьох китах, як вважали в давнину, а має кулясту форму і, крім руху навколо Сонця, обертається навколо своєї осі. От і виходить, що найдовша паралель на Землі, що має протяжність близько 40 тис. Км, - це екватор. В принципі, з математичної точки зору тут все зрозуміло, але чи має це значення для географії? А тут, при найближчому розгляді, виходить, що на ту частину планети, яка розташована між тропіками, потрапляє найбільше сонячного тепла і світла. Обумовлено це тим, що дана область Землі завжди повернена до Сонця, тому промені тут падають майже прямовисно. З цього випливає, що на пріекваторіальних ділянках планети гається найвища температура повітря, а насичені вологою повітряні маси створюють сильне випаровування. Сонце в зеніті на екваторі буває двічі на рік, тобто світить абсолютно вертикально вниз. Для прикладу, в Росії ніколи не відбувається такого явища.
4,6(35 оценок)
Ответ:
Kate200005
Kate200005
13.03.2021
Мариа́нский жёлоб (или Мариа́нская впа́дина) — океанический глубоководный жёлоб на западе Тихого океана, самый глубокий[1] из известных на Земле. Назван по находящимся рядом Марианским островам.

Самая глубокая точка Марианской впадины — «Бездна Челленджера» (англ.Challenger Deep). Она находится в юго-западной части впадины, в 340 км на юго-запад от острова Гуам (координаты точки: 11°22′ с. ш.142°35′ в. д. / 11.3733° с. ш. 142.5917° в. д. (G) (O)). По замерам 2011 года, её глубина составляет 10 994 ± 40 м ниже уровня моря.
4,6(63 оценок)
Новые ответы от MOGZ: География
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ