Объяснение:
Чому взимку так холодно?
Температура взимку напряму залежить, не від відстані планети до Сонця, а від кута нахилу Землі. Вісь нахилу нашої планети проходить через 2 полюси: Південний та Північний. Тоді коли кут нахилу віддаляє Північну півкулю від Сонця – день стає коротшим, сонячні промені менш потрапляють на земну поверхню і гірше її прогрівають. В результаті таких явищ настає зима.
Чому влітку неймовірно тепло?
Влітку все відбувається навпаки – Північний полюс опиняється на дуже близькій відстані до Сонця, за рахунок цього, він отримує максимальну кількість сонячних променів, день стає довшим, температура повітря збільшується. В результаті таких явищ настає літо.
Чому влітку набагато тепліше, аніж взимку? Влітку сонячні промені потрапляють на Землю перпендикулярно, за рахунок цього сонячна енергія більш сконцентрована, та прогріває ґрунт швидше, аніж зазвичай, тому літом дуже жарко. Взимку ці ж промені падають на земну поверхню не перпендикулярно, вони ковзають, не прогріваючи ні ґрунт, ні воду. Повітря не нагрівається, залишається таким же холодним. Влітку потік сонячної енергії значно більший, аніж взимку, тоді він слабшає та стає меншим.
Объяснение:
Ти́хий океа́н (устар. Великий океан[3][4]) — самый большой по площади и глубине океан на Земле. Расположен между материками Евразией и Австралией на западе, Северной и Южной Америкой на востоке, Антарктидой на юге.
1753 году французский географ Жан-Никола Бюаш предложил называть его Великий океан как самый большой из океанов. Но это название не получило всеобщего признания, и господствующим в мировой географии остаётся название Тихий океан[5]. В англоязычных странах океан называют Pacific Ocean.
До 1917 года на русских картах употреблялось название Тихое Море (1833) и Восточный океан, сохранившееся по традиции со времени выхода к океану русских землепроходцев[5].
3. Земля притягивается Луной, а Луна Землёй.( взаимное притяжение)
4. Луна ОТРАЖАЕТ свет.
5. Солнце самая БЛИЗКАЯ к Земле звезда.
6. НЕТ, НЕ НАЗЫВАЮТ.