Объяснение: 1 Геометричним місцем точок називають множину всіх точок, які мають певну властивість. Теорема. Бісектриса кута є геометричним місцем точок, які належать куту й рівновіддалені від його сторін.
2 Будь-яка множина точок — це геометрична фігура.
Означення. Геометричним місцем точок (ГМТ) називають множину всіх точок, які мають певну властивість.
3 Геометричне місце точок, рівновіддалених від двох даних точок, є пряма, перпендикулярна відрізку, що з'єднує ці точки, і проходить через його середину.
4 Бісектриса кута є геометричним місцем точок, які належать куту і рівновіддалені від його сторін. Пряма теорема. Кожна точка бісектриси кута рівновіддалена від його сторін.
5 Ко́ло — це геометричне місце точок площини, відстань від яких до заданої точки, що називається центром кола, є сталою величиною і дорівнює радіусу кола.
6 1) відрізок, що з'єднує центр кола (сфери) з довільною точкою цього кола (сфери). Позначається здебільшого латинськими літерами r або R.
7 Хорда кола — відрізок, що з'єднує дві точки кола. Частина січної обмежена точками кола.
8 Діáметр кола — найдовша хорда. За величиною діаметр дорівнює двом радіусам.
9 Радіус це пів діаметра
10 Круг або диск— геометрична фігура, обмежена колом. Іншими словами, круг — це множина, яка складається з усіх точок площини, відстань від яких до даної точки (центр круга) не перевищує заданої відстані (радіуса).
11-12 центр належить кругу
13 AO = R - (R - AO)
14 AO=R+(R+AO)
ответ:
средневековье. после падения александрии большинство работ древнегреческих были рассеяны или утрачены.за последние 300 лет доказательная была существенно расширена, а по своим и степени общности результатов она стала заметно отличаться от элементарной (т.е. , изложенной в началах). французский ж.дезарг (1593-1662) в связи с развитием учения о перспективе занялся исследованием свойств фигур в зависимости от их проекций. тем самым он заложил основу проективной , которая изучает те свойства фигур, которые остаются неизменными при различных проекциях. в 19 в. это направление получило существенное развитие. проективная , конические сечения и новая треугольников и окружностей составили содержание современной т.н. чистой .
2 корня из 6
4* корень из 3/2 = 2 корня из 3
2 корня из 3 умножить на корень из 2 = 2 корня из 6