М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации
vadim2810
vadim2810
19.07.2021 11:29 •  Геометрия

ТРИ КОЛА ПОПАРНО ЗОВНІ ДОТИКАЮТЬСЯ ОДНЕ ОДНОГО.ВІДРІЗКИ,ЩО СПОЛУЧАЮТЬ ЇХ ЦЕНТРИ,УТВОРЮЮТЬ ТРИКУТНИК ЗІ СТОРОНАМИ 17СМ,18СМ І 19 СМ.ВИЗНАЧТЕ РАДАУС И КІЛ.

👇
Открыть все ответы
Ответ:
DomenicAn
DomenicAn
19.07.2021
Треугольники АМВ и CMD подобны по первому признаку подобия: два угла одного треугольника соответственно равны двум углам другого треугольника. В нашем случае:
<ABD=<BDC как накрест лежащие углы при пересечении двух параллельных прямых АВ и DC секущей BD
<BAC=<ACD как накрест лежащие углы при пересечении двух параллельных прямых АВ и DC секущей АС
Для подобных треугольников можно записать:
DC:AB=MC:MA
Пусть МС будет х, тогда МА будет 25-х. Запишем отношение сторон в виде:
24:16=x:(25-x)
24(25-x)=16x
600-24x=16x
40x=600
x=15
МС=15 см
4,8(43 оценок)
Ответ:
msflower05
msflower05
19.07.2021

гірській місцевості для в'ючного транспорту можна використовувати коней, ослів, мулів. Ослиний (ішачий) транспорт незамінний при русі по гірських стежках в будь-який час року, в будь-яку погоду і вигідно відрізняється від кінського тим, що не вимагає кування. Осел (ішак) може підняти на в'юку вантаж вагою 50-60 кг, нормальний добовий перехід 20-25 км.

Багато що залежить від витривалості тварин, ступеня навченості, висоти місцевості, крутизни підйомів, спусків і пори року. В середньому при несприятливих умовах, а також на висоті понад 3000 м Всі показники можуть зменшитися в 1,5 рази. Максимальна висота гірських районів, де можуть використовуватися в'ючні підрозділи, - 4500-5000 м.

Гібриди коня і осла (мули і лошаки) ще витривалішими вихідних батьківських форм і мають підвищену життєздатністю. Швидкість руху в'ючного ослячого транспорту по рівній дорозі трохи поступається швидкості кінного в'ючного транспорту (4 км на годину) . Але в горах, завдяки властивій ослу здатності добре працювати на гірських стежках, вона перевищує середню швидкість руху кінного транспорту.

Мул за величиною (по висоті в холці) не поступається в'ючного або обозного коня. Але він легше переносить спеку, менш вимогливий до корму, більш витривалий і спокійний в роботі (абсолютно не боїться пострілів і розривів снарядів) , менш схильний до шлунково-кишковим і експлуатаційним захворювань, особливо хвороб копит.

4,4(43 оценок)
Новые ответы от MOGZ: Геометрия
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ