М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации
Тетяна2401
Тетяна2401
13.03.2020 12:52 •  Геометрия

Вравностороннем треугольнике проведены две высоты . можно ли считать точку их пересечения центром окружности описанной около данного треугольника

👇
Ответ:
123123324322221
123123324322221
13.03.2020
Да, т.к. это равносторонний треугольник, то и него углы и стороны равны, а значит и медианы/биссектрисы/высоты (в равностороннем треугольнике это - одно и то же) будут равны, значит, точка из пересечения - центр окружности, а сами высоты - диаметры.
4,4(94 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:
oleglebedev90
oleglebedev90
13.03.2020

Подобные треугольники – это треугольники, у которых все углы равны и все стороны строго пропорциональны. Коэффициент пропорциональности называется коэффициентом подобия.

1) Треугольники ABC и MPK подобны по СУС (2 стороны и угл между ними ) т.к 10\8 =5\4  =>стороны относительно равны.

2)Треугольники ABC и FNE подобны по СУС т.к треугольники равнобедренные.

5) Треугольники ABC и ABD подобны объяснить затрудняюсь.

7) Треугольники ABC и ABD подобны по СУС т.к 24\18 = 16\12

а углы ABD = BCA.

Объяснение:

4,4(86 оценок)
Ответ:
настя7600
настя7600
13.03.2020

Відповідь:

Пояснення:

Однією з найдавніших і найважливіших форм реалізації міжнародного поділу праці і світогосподарських процесів є міжнародна торгівля. В рамках міжнародного поділу праці відбувається регулярний обмін товарами та послугами між різними країнами, що здійснюється через специфічну форму міжнародних економічних відносин, якою є міжнародна торгівля. Це будь-яка міждержавна обмінна діяльність товарами, послугами та іншими результатами людської праці або елементами природи. Вона є сукупністю зовнішньої торгівлі всіх країн світового господарства і становить сферу міжнародних торгово-грошових відносин.

Міжнародна торгівля є найважливішою формою реалізації принципу порівняних переваг, виступає іншою стороною міжнародної спеціалізації. Вона дозволяє всім країнам розширити можливості виробництва і споживання, посилювати конкуренцію і таким чином впливати на економічне зростання.

Міжнародна торгівля складається з експорту та імпорту товарів і послуг. Експорт означає, що товари та послуги, вироблені в одній країні, реалізуються поза її межами. Як правило, вивозяться товари, внутрішні ціни яких нижчі, ніж ціни на світовому ринку. Розрізняють видимий і невидимий експорт. До першого належить вивезення товарів, а до невидимого експорту - надання послуг, створених у даній країні, споживачам з інших країн. Імпорт - це товари та послуги, вироблені поза межами даної країни, але ввезені і спожиті у ній. Імпортують, як правило, товари, ціни яких на світовому ринку нижчі за ціни внутрішнього ринку. Основними кількісними показниками міжнародної торгівлі є обсяги світового експорту, імпорту і товарообороту. Розрізняють декілька видів міжнародної торгівлі. Залежно від об'єктів виділяють торгівлю товарами і послугами. За взаємодії суб'єктів розрізняють традиційну і зустрічну торгівлю та торгівлю спеціалізованою продукцією. Звичайну, дискримінаційну і преференційну види торгівлі виділяють за специфікою регулювання.

4,8(38 оценок)
Это интересно:
Новые ответы от MOGZ: Геометрия
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ