М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации
Vitaminka123456789
Vitaminka123456789
27.10.2022 04:27 •  Информатика

Сто python
вводится число, нужно вывести квадрат с перекрестием внутри, со стороной равной введенному числу
ввод
5
вывод

•• ••
• • •
•• ••

👇
Ответ:
bulatik311
bulatik311
27.10.2022

ответ:

я не понял там что написано и какой класс это?

4,8(44 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:
Dima25688
Dima25688
27.10.2022
Program zadacha3;
var V, Vo,a ,b, t, c, H: integer;
begin
  writeln('моя программа вычисляет скорость при равноускоренном движении');
  writeln('введите начальную скорость');
  readln(a);
  writeln('введите ускорение');
  readln(a);
  writeln('введите время');
  readln(t);
  writeln('введите шаг');
  readln(H);
  for b:=t to c do
    begin
      t:=t+H;
      V:=Vo+a*t;
    end;
  writeln('скорость равна V:= ',V);
end.

После эндом на закрытии цикла не стояло точки с запятой, и где у тебя написано в третей строчке снизу 7V, что это я так и не понял? Я убрал оттуда семёрку, если не так то поменяй, я в формулу не вдавался.
И у тебя ответ в цикле стоит я не знаю так должно быть или нет, обрати внимание на это, в своём варианте я переставил ответ на после цикла
4,6(75 оценок)
Ответ:
Superfoxygirl112
Superfoxygirl112
27.10.2022

Маршрутиза́ція (англ. Routing) — процес визначення маршруту прямування інформації між мережами. Маршрутизатор (або роутер від англ. router) приймає рішення, що базується на IP-адресі отримувача пакету. Для того, щоб переслати пакет далі, всі пристрої на шляху слідування використовують IP-адресу отримувача. Для прийняття правильного рішення маршрутизатор має знати напрямки і маршрути до віддалених мереж.

Є два типи маршрутизації:

Статична маршрутизація — маршрути задаються вручну адміністратором.

Динамічна маршрутизація — маршрути обчислюються автоматично за до протоколів динамічної маршрутизації — RIP, OSPF, EIGRP, IS-IS, BGP, HSRP та ін, які отримують інформацію про топологію і стан каналів зв'язку від інших маршрутизаторів у мережі.

Оскільки статичні маршрути конфігуруються вручну, будь-які зміни мережної топології вимагають участі адміністратора для додавання і видалення статичних маршрутів відповідно до змін. У великих мережах підтримка таблиць маршрутизації вручну може вимагати величезних витрат часу адміністратора. У невеликих мережах це робити легше. Статична маршрутизація не має можливості масштабування, яку має динамічна маршрутизація через додаткові вимоги до налаштування і втручання адміністратора. Але і у великих мережах часто конфігуруються статичні маршрути для спеціальних цілей у комбінації з протоколами динамічної маршрутизації, оскільки статична маршрутизація є стабільнішою і вимагає мінімум апаратних ресурсів маршрутизатора для обслуговування таблиці.

Динамічні маршрути виставляються іншим чином. Після того, як адміністратор активізував і налаштував динамічну маршрутизацію за одним з протоколів, інформація про маршрути оновлюється автоматично в процесі маршрутизації після кожного отримання з мережі нової інформації про маршрути. Маршрутизатори обмінюються повідомленнями про зміни у топології мережі в процесі динамічної маршрутизації.

Протоколи

Протокол маршрутизації (RIP, OSPF, IGRP, EIGRP, IS-IS, BGP, HSRP тощо) може працювати тільки з пакетами, які належать до одного з маршрутизованих протоколів, наприклад, IP, IPX чи AppleTalk.

Объяснение:

4,7(79 оценок)
Это интересно:
Новые ответы от MOGZ: Информатика
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ