Сьогодні мультимедіа-технології - один із перспективних напрямів у інформатизації навчального процесу. Мультимедіа- та гіпермедіа-технології інтегрують у собі потужні розподілені освітні ресурси, що здатні забезпечити середовище для формування та розвитку ключових компетентностей, до яких відносяться в першу чергу інформаційна й комунікативна.
Мультимедіа- та телекомунікаційні технології відкривають принципово нові методичні підходи до організації педагогічного процесу в системі загальної освіти. Не менш важливим є й те, що інтерактивні технології на основі мультимедіа дозволять розв’язати проблему "провінціалізму" сільської школи як на базі Інтернет-комунікацій, так і за рахунок інтерактивних СD-курсів і використання супутникового Інтернету у школах.
Мультимедіа ‑ це система комплексної взаємодії візуальних і аудіоефектів під управлінням інтерактивного програмного забезпечення з використанням сучасних технічних і програмних засобів, які об’єднують текст, звук, графіку, фото, відео тощо в одному цифровому відтворенні. •
Упровадження в педагогічний процес мультимедіа-технологій виявило ряд позитивних чинників і низку важких моментів і утруднень. Так, організація занять із використанням мультимедіа-технологій і спеціальний медіапроектор дає можливість наочно демонструвати можливості програмного забезпечення та економити час, інтенсифікуючи тим самим вивчення навчального матеріалу. У той же час з’являються додаткові вимоги до підготовки мультимедійних матеріалів учителем і організації самого уроку.
Включення інформаційних мультимедійних технологій робить процес навчання більш технологічним і більш результативним. Так, на цьому шляху є труднощі, є помилки, не уникнути їх і в майбутньому. Але є головний успіх ‑ інтерес учнів, їх готовність до творчості, потреба в одержані нових знань і відчуття самостійності. Комп’ютер дозволяє робити уроки не схожими один на інші. Це відчуття постійної новизни сприяє розвитку в учнях інтересу до навчання.
Використання мультимедіа на уроці через інтерактивність, що здатна структурувати та візуалізувати інформацію, підсилює мотивацію учнів, активізуючи їх пізнавальну діяльність, як на рівні свідомості, так і підсвідомості.
№4
Цикл для i от 5 до 3. То есть 3 повтора(итерации) (для i = 5;4;3)
На каждой итерации x уменьшается на 3, а у умножается на 3.
То есть по цикла x уменьшится на 3 3 раза.
x = 33 - 3 - 3 - 3 = 24
у по цикла умножится на 3 3 раза
у = 2 * 3 * 3 * 3 = 54
Итого, в конце работы программы получаем x = 24, y = 54
№5
Цикл для i от 8 до 8. То есть всего 1 повтор.
x = 3 * 3 = 9 (значение х изменилось с 3 на 9)
y = 700 - 9 = 691
Итого, в конце работы программы получаем x = 9, y = 691
№6
Идем по порядку
x = 3
y = x * 3 = 3 * 3 = 9
Далее идет цикл для i от 13 до y, то есть от 13 до 9. Это 5 итераций (i =13;12;11;10;9)
В цикле за одну итерацию x увеличивается на 4, а y уменьшается на 1.
То есть через 5 итераций получаем:
x = x + 4 + 4 + 4 + 4 + 4 = 3 + 4 + 4 + 4 + 4 + 4 = 23
y = y - 1 - 1 - 1 - 1 - 1 = 9 - 1 - 1 - 1 - 1 - 1 = 4
Итого, в конце работы программы получаем x = 23, y = 4