∧ - логическое ИЛИ, ∨ - логическое И, ¬ - не что-то.
А и В принимают значения 0 (ложь) и 1 (истина) (здесь нам это не дано, надо просто сократить).
(A∧ ¬B)∨(¬A∧B)∧(A∨B) это
(A или не В) и (не А или В) или (А и В),
далее: (первые две скобки сократим, в данном случае надо чтобы хотя бы А или В имели любое значение)
(А или В) или (не А или не В) или (А и В)
то есть:
(А ∧ В) ∧ (¬А ∧ ¬В) ∧ (А ∨ В)
(но зачем нам А и В, когда есть А или В, то есть А и В становится бесполезным выражением, когда есть выражение, которому надо всего одно истинное значение)
и так:
(А или В) или (не А или не В)
то есть выражение всегда будет истинно, так как какое бы значение и имели А , В - выражение истинно.
Можно заменить это следующим:
А или не А или В или не В
А ∧ ¬А ∧ В ∧ ¬В
готово, а главное выражение всегда истинно!
Гіперпосилання в Microsoft PowerPoint дає змогу змінити порядок переходу з одного слайда на інший, відкривати веб-сторінки або інші файли за до відповідних програм. Якщо презентація містить гіперпосилання, то вона має розгалужену структуру, оскільки в режимі демонстрації користувач може обрати за власним бажанням послідовність відображення слайдів за до запропонованих гіперпосилань. Гіперпосилання можна додати як до тексту, так і до малюнка чи іншого об’єкта слайда. Виконати перехід за гіперпосиланням можна лише в режимі демонстрації. Фрагмент тексту, що є гіперпосиланням, відрізняється від іншого тексту на слайді: крім підкреслювання, цей фрагмент має інший колір символів, що визначається колірною схемою обраного шаблону оформлення. В режимі показу слайдів при наведенні вказівника мишки на гіперпосилання він набуває вигляду руки.
Щоб додати гіперпосилання, необхідно виділити на слайді потрібний об’єкт , наприклад фрагмент тексту, зображення тощо, та виконати вказівку меню Вставка/Гіперпосилання або відповідну вказівку контекстного меню.
У лівій частині діалогового вікна Додавання гіперпосилання потрібно вибрати тип об’єкта на який буде здійснюватися перехід за гіперпосиланням: файл або веб-сторінка, місце в документі (тобто інший слайд поточної презентації), новий документ чи електронна пошта.
У разі використання гіперпосилань на інші слайди презентації використовують ефект прихованих слайдів. Приховані слайди в режимі демонстрації відображаються лише тоді, коли перехід на них задано гіперпосиланням, в іншому випадку відтворюється слайд, наступний за прихованим.
Щоб зробити слайд прихованим, треба виділити його та виконати вказівку Приховати слайд з меню Показ слайдів або з контекстного меню.
Объяснение: