М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации
dimka2zab
dimka2zab
07.11.2021 00:53 •  Информатика

1) скорость передачи данных через adsl-соединение равна 64000 бит/с. сколько времени (в секундах) займет передача файла объемом 375 кбайт по этому каналу?

👇
Ответ:
Harley29Davidson
Harley29Davidson
07.11.2021

64000 бит/с = 7,8125 кб(64000:8:1024)

375:7,8125=48 с

4,8(57 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:
жееннняяя
жееннняяя
07.11.2021

Графический интерфейс (Graphical User Interface или GUI) создан для более удобного взаимодействия с пользователем (в отличии от просто командно-текстового взаимодействия или консоли)

Надпись, иконка - элементы для вывода информации текстовой и графической соответственноКнопка - базовый функциональный элемент для запуска определенной команды. Может содержать иконки и надписиТекстовое поле - одно/много-строчное, для вывода и ввода текстовой информации. Пункт меню - вариация кнопкиМеню - обычно древовидное объединение нескольких пунктов менюОбласти для вывода изображений и видеоКурсор мыши - элемент для удобного взаимодействия со всем вышеперечисленным

Не совсем точно, но более менее понятно. Так или иначе из комбинации этих элементов и состоят все графические интерфейсы

4,7(48 оценок)
Ответ:
Renat213
Renat213
07.11.2021

2.2 Виконавець алгоритму

Кожний алгоритм створюється з розрахунку на конкретного виконавця, тому можна сказати, що алгоритм – це точні розпорядження (указівки, команди, операції, інструкції) виконавцеві здійснити послідовність дій, спрямованих на розв’язання поставленої задачі.

Під виконавцем будемо розуміти деяку абстракцію, яка характеризується :

набором дій (операцій), які виконавець здатний виконати;

набором об’єктів (даних), над якими виконуються дії;

набором інструкцій (команд), які виконавець розуміє і реалізує;

мовою спілкування з виконавцем (алгоритмічною мовою).

Алгоритм складається із команд – окремих вказівок виконавцеві виконати деякі конкретні дії. Команди алгоритму виконуються одна за одною, і на кожному кроці відомо, яка команда повинна виконуватися. Почергове виконання команд за кінцеве число кроків приводить до розв’язання задачі. Для того щоб виконавець міг розв’язати задачу за заданим алгоритмом, він повинен уміти виконувати кожну з дій, що вказується командами алгоритму.

Виконавцями алгоритмів можуть бути людина, автомати, тобто ті, хто розуміє та може виконати вказівки алгоритму.

Система команд виконавця – сукупність команд, які можуть бути виконані виконавцем; кожна команда алгоритму входить до системи команд виконавця.

Кожну дію (операцію) виконавець здійснює згідно з інструкцією, тобто він здатен виконувати дії алгоритму. Можна вважати, що алгоритм – це програма для абстрактного виконавця.

Таким чином можна сформулювати визначення алгоритму.

Алгоритм – це точний й повний опис послідовності виконання кінцевого числа дій, необхідних для вирішення будь-якого завдання заданого типу.

Алгоритм б розв’язання обчислювальних та інших завдань, що точно описує, як і у якій послідовності одержати результат, однозначно обумовлений вихідними даними.

Алгоритм – це скінченна сукупність інструкцій (команд) виконавцю про зміст та послідовність дій над певними об’єктами (даними), яка за скінченну кількість виконань інструкцій приводить до досягнення поставленої мети.

Розглянемо приклади алгоритмів. Перший алгоритм вирішує завдання передачі повідомлення телефоном. Цим алгоритмом Ви користуєтеся у повсякденному житті.

Объяснение:

4,6(12 оценок)
Новые ответы от MOGZ: Информатика
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ