М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации
Нюйва
Нюйва
02.03.2020 05:22 •  Информатика

каких ещё областях в будущем можно использовать роботов Докажи свою точку зрения с примеров предл​


каких ещё областях в будущем можно использовать роботов Докажи свою точку зрения с примеров предл​

👇
Ответ:
SaraTyan
SaraTyan
02.03.2020

У каждого робота есть свои особенности. Я бы использовал робота для уборки дома и тушения пожаров, робот можно использовать для любой работы . Робот не опасен для человека

Объяснение:

4,5(76 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:
Vika15511
Vika15511
02.03.2020

Векторне зображеня — це зображення, що складається з простих геометричних об'єктів (ліній, кіл, кривих, багатокутників), які можна описати математичними рівняннями:

точку задають парою координат (x, y);

пряму лінію можна задати одним з 8 загальновживаних рівнянь прямої, наприклад, лінійним рівнянням загального вигляду:

Ax + By + C = 0;

коло задають координатами центру (x0, y0) та його радіусом r. Рівняння кола має такий вигляд:

(x – x0)2 + (y – y0)2 = r 2;

прямокутник задають координатами протилежних вершин (x1, y1) і (x2, y2);

криву 2-го порядку (параболу, гіперболу, еліпс, пару прямих) задають рівнянням 2-го степеня:

a11x2 + 2a12xy + a22y2 + 2b1x + 2b2y + c = 0.

Степінь рівняння не змінюється при лінійних замінах координат. У тому числі при переході від однієї прямокутної системи координат до іншої. Для опису кривої 2-го порядку, як бачимо, достатньо п'яти параметрів — відношень коефіцієнтів до одного з них, відмінного від нуля. Якщо потрібно задати відрізок кривої, знадобляться ще два параметри.

криву 3-го порядку задають рівнянням з 10-ма параметрами-коефіцієнтами, але фактично достатньо 9-ти відношень коефіцієнтів до одного з них, відмінного від нуля. На відміну від кривої 2-го порядку, крива 3-го порядку може мати точки перегину. Саме ця особливість дозволяє зробити криві третього порядку основою відображення природних об'єктів у векторній графіці.

Крива Без'є (Bezier) 3-го порядку — особливий, спрощений вид кривих 3-го порядку.

Побудова кривої Без'є за опорними точками P0, P1, P2, P3

У наступних рівняннях дії з точками потрібно розуміти як дії з їхніми координатами:

A(xA; yA) + B(xB; yB) = C(xA + xB; yA + yB);

r · D(x; y) = F(r · x; r · y),

тобто як дії з векторами, спрямованими з початку координат у ці точки. Нехай дійсне число t, що виконує роль часу, зростає від 0 до 1. Позначимо:

A =(1 – t) · P0 + t · P1 — точка, що рухається від P0 до P1;

B =(1 – t) · P1 + t · P2 — точка, що рухається від P1 до P2;

C =(1 – t) · P2 + t · P3 — точка, що рухається від P2 до P3;

D =(1 – t) · A + t · B — точка, що рухається від A до B;

F =(1 – t) · B + t · C — точка, що рухається від B до C;

P =(1 – t) · D + t · F — точка кривої Без'є, що рухається від D до F і від P0 до P3.

У перших трьох випадках рух є прямолінійним і рівномірним за часом t — див. малюнок нижче, запозичений зі сторінки Вікіпедії.

На малюнку зафарбовано: відрізки AB, BC — зеленим, відрізок DF — синім, криву Без'є (траекторію точки P) — червоним.

Зробивши всі потрібні підстановки в останнє рівняння, отримаємо:

Р = (1 – t)3 · P0 + 3t(1 – t)2 · P1 + 3t2(1 – t) · P2 + t3 · P3.

Лінія починається при t = 0 у точці P0 з напрямом руху у точку P1. Пряма, дотична до кривої у точці P0, проходить через P1.

Лінія лінія завершується при t = 1 у точці P3 з напрямом руху від точки P2. Пряма

4,8(25 оценок)
Ответ:
para656
para656
02.03.2020

28 січня 2010 р. у Києві директор з маркетингу Intel у країнах EMEA Жіль Пелле (Gilles Pellet) офіційно представив нове сімейство процесорів Intel Core для ноутбуків і настільних ПК.

Прес-конференція тривала близько двох годин у конференц-залі готелю “HYATT REGENCY”. Як завжди, на презентацію Intel прийшла досить велика кількість журналістів, а також дистриб’юторsв, які паралельно представляли свої продукти на базі нових комплектуючих.

Одразу після невеликого демо-ролика офіційну частину почав Жіль Пелле. Оскільки директор з маркетингу компанії Intel спілкувався англійською мовою, то ті присутні, хто не знав іноземної мови мав можливість паралельно слухати перекладача.

Спочатку були озвучені загальні світові тенденції комп'ютерної індустрії. Очікується, що кількість комерційних ПК та ПК користувачів у найближчі три роки, як і в минулому 2009, буде щорічно зростати на 10%.

В сегменті настільних ПК розподіл по форм-факторам трохи зміниться вбік збільшення компактних рішень. Частка ж ПК форм-фактору «міни-тауер» хоча і зменшиться, але все також буде становити не менш 55 %.

Серед ноутбуків буде зростати кількість моделей з дисплеями розміром 14" і менш. Тонкі та легкі ноутбуки з 14" матрицею є найбільш універсальними, вони досить портативні та одночасно здатні замінити настільні ПК. При цьому частка найпоширеніших ноутбуків з 15" дисплеєм повинна трохи скоротитися.

Основними завданнями, для яких може знадобитися більш продуктивний ПК, є створення медіаконтенту та ігри. Персональні ж комп'ютери трирічної та більшої давнини можуть не дозволити переглядати якісне HD-відео та запускати декілька програм одночасно. Часом нестача потужності ПК може змусити користувача займатися «очікуванням» для виконання будь-якої операції, такої як конвертування або архівування. Сучасні ж платформи повинні дозволити уникнути цього прикрого недоліку.

У число нових продуктів компанії Intel потрапили:

п'ять нових мобільних процесорів Intel Core i7 (i7-620M, i7-640LM, i7-620LM, i7-640 UM, i7-620UM);

вісім нових процесорів Intel Core i5 ( для ноутбуків: i5-540M, i5-520M, i5-520-UM, i5-430M; для настільних ПК: i5-670, i5-661, i5-660, i5-650);

чотири нові процесори Intel Core i3 (для ноутбуків: i3-350M, i3-330M і для настільних ПК: i3-540, i3-530);

сім нових наборів системної логіки серії Intel 5 (для ноутбуків: QS57, QM57, HM57 і HM55; для настільних ПК: Q57, H57, H55);

три нові бездротові адаптери (Intel Centrino Ultimate-N 6300, Intel Centrino Advanced-N 6200 і Intel Centrino Advanced-N + Wimmax 6250).

Від моделей попереднього покоління нові процесори відрізняються трьома головними особливостями.

1. Вони виготовляються згідно нормам самого передового 32-нанометрового техпроцесу, який дозволяє досягти більшого ступеня інтеграції елементів і зменшити енергоспоживання, а відповідно і зменшити тепловиділення елементів.

2. Наступною не менш важливою особливістю є підтримувані процесорні технології. А саме, технологія динамічного розподілу продуктивності ядер Intel Turbo Boost і технологія Intel Hyper-Threading, яка дозволяє одному ядру обробляти два потоки даних одночасно. Обидві ці технології вже добре відомі. Зокрема Intel Turbo Boost дозволяє процесору більш гнучко підходити до процесу виконання програм залежно від її алгоритму. Якщо програма не оптимізована під багатоядерність, то тактова частота одного ядра процесора здатна збільшитися вище номінального значення, у той час як інше ядро (ядра) не буде діяти або працювати на більш низькій частоті. При цьому враховується, що загальне тепловиділення процесора не повинно перевищити його номінальний поріг.

3. Третім нововведенням є інтегрований у процесорний корпус разом з контролером пам'яті кристал графічного процесора. В першу чергу такий крок дозволяє спростити компонування платформи та зменшити енергоспоживання. В результаті для нових процесорів використовується одночіпова системна логіка, виключаючи з ланцюга обміну північний міст, як зайва передатна ланка.

Після тривалого опису основних моментів продемонструвати на ділі можливості нової архітектури взявся фахівець із застосування технологій Intel у країнах СНД Сергій Шевченко разом з директором з маркетингу представництва Intel в Україні Юрієм Міколішіним. Чесно кажучи, в них вийшло створити досить цікаву невелику виставу, показавши на різних прикладах сильні сторони нової архітектури.

4,6(44 оценок)
Это интересно:
Новые ответы от MOGZ: Информатика
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ