М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации
ladykrisMi
ladykrisMi
05.12.2021 06:41 •  Информатика

В английском лагере за круглым столом оказалось 5 девочек родом из Минска, Екатеринбурга, Норильска, Пскова и Твери: ЮЛЯ, Тася, Алина,
Катя и Валя. Минчанка сидела между тверитянкой и Валей,
екатеринбурженка между Юлей и Тасей, а напротив неё сидели
псковитянка и Алина. Катя никогда не была в Екатеринбурге, а Юля не
бывала в Минске и Твери, а тверитянка с Тасей регулярно
переписываются. Из какого города каждая девочка?
І

👇
Открыть все ответы
Ответ:
Anastasia12578
Anastasia12578
05.12.2021

 

Інтернет-енциклопедії, словники та онлайн-перекладачі

Перегляд презентації

Тема: робота з інтернет енциклопедіями, словниками та онлайн перекладачами.

Навчальна мета:  ознайомити з роботи з веб-енциклопедіями, словниками та онлайн перекладачами.

Розвиваюча мета:  розвити  уявлення учнів щодо використання новітніх технологій у навчанні.

Виховна мета:  виховати інформаційну культуру учнів, уважність, дисциплінованість.

I. ОРГАНІЗАЦІЙНИЙ ЕТАП

II. ПЕРЕВІРКА ДОМАШНЬОГО ЗАВДАННЯ        

III. ВІДТВОРЕННЯ І КОРИГУВАННЯ ОПОРНИХ ЗНАНЬ

Гра «Лови помилку»

На картках записані групи слів. Учні викреслюють зайве поняття, обмінюються картками, здійснюють взаємоперевірку.

1. Веб-сайт, веб-браузер, мережна папка.

2. Пошук, ключові слова, обліковий запис.

3. Зображення, папка, фрагмент тексту.

4. Гіперпосилання, веб-сайт, ім'я комп'ютера.

5. Локальна мережа, Інтернет, глобальна мережа, комп'ютер.

IV. МОТИВАЦІЯ НАВЧАЛЬНОЇ ДІЯЛЬНОСТІ

— Чи доводилось вам шукати пояснення конк

4,8(71 оценок)
Ответ:
nikitakomer
nikitakomer
05.12.2021
//Pascal ABC.NET 3.1 сборка 1219

Var
 k,n,max:integer;

 procedure hase(var k,n,max:integer); //сама последовательность
 begin
  if not(odd(n)) then n:=n div 2 else n:=n*3+1; //условие про чётность
  writeln(n); //вывод нового члена последовательности
  inc(k); //увеличение значения счётчика шагов
  if max<n then max:=n; //поиск вершины
 end;

  procedure start(var k,n,max:integer); //название процедуры намекает
 begin
  readln(n);
  k:=0;
  writeln('Seq:');
  max:=integer.MinValue;
  while n<>1 do
  hase(k,n,max);
  writeln('Шаги:',k);
  writeln('Вершина:',max);
 end;
 begin
 start(k,n,max);
end.
Пример ввода:
6
Пример вывода:
Seq:
3
10
5
16
8
4
2
1
Шаги:8
Вершина:16
4,4(37 оценок)
Это интересно:
Новые ответы от MOGZ: Информатика
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ