М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации
nastya2734
nastya2734
09.01.2020 04:22 •  Информатика

Какой орган чувств наиболее развит у летучих мышей

👇
Ответ:
solnha
solnha
09.01.2020
Летучая мышь-слух
надеюсь я
4,7(1 оценок)
Ответ:
Вадим123214
Вадим123214
09.01.2020
Уши.Они ориентироваться им в пространстве с неслышимых для нас ультразвуков.
4,7(17 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:
DashaLatysheva1
DashaLatysheva1
09.01.2020

а) for, так как наша переменная, которая будет управлять циклом(как принято i ) будет принимать значения от 0 до 9, если начинать цикл с 0. Мы создаем переменную result и помещаем внутри цикла следующее выражение: result += 1/(i + 1). На выходе получим результат данного выражения.

б) В данном случае, можно использовать либо for range based, где выражение цикла выглядит так for (const auto & grade : grades), либо while с условием пока не дойдем до конца списка, зависит какой вид списка мы используем. Я считаю больше подходит for.

в) Думаю for range-based, либо обычный for.

г) ответ как и в б, можно использовать либо for ranged base, либо while, если значения аргументов содержатся в массиве, то тогда for range-based. Если например, тестирование происходит с пользовательского ввода, то тогда удобнее было бы использовать while.

4,5(33 оценок)
Ответ:
SemyaTanya
SemyaTanya
09.01.2020
Необхідність пошуку потрібної інформації у людини  виникає повсякчас, незалежно від сфери її професійних інтересів: з якої платформи відправляється потяг на Хмельницький, як приготувати вареники з вишнями, яку будову має молекула води, скільки днів тривала друга світова війна, чи справджується прикмета про чорну кішку, яка частота змінного електричного струму в побутовій електричній мережі, яке закінчення мають іменники третьої відміни в родовому відмінку однини та ін. Відповіді на частину з цих запитань людина може отримати зі своєї пам'яті, для отримання інших необхідно звернутися до інформаційної системи залізничного вокзалу, переглянути кулінарну книгу, довідник з хімії, фізики чи електротехніки, посібник з правопису тощо. Для полегшення пошуку потрібної інформації людство придумало багато засобів – універсальні енциклопедії і енциклопедії з предметних галузей, довідники і словники, довідкові бюро та інформаційні табло та ін. Обсяги повідомлень, які накопичило людство, невпинно зростають Так, при розкопках стародавнього міста шумерів Ур було знайдено більше 20 тисяч глиняних табличок з відомостями про звичаї давнього народу, його легенди та історичні події, що відбувалися більше, ніж 5 тисяч років тому. Знаменита Олександрійська бібліотека, яка була заснована в Єгипті у ІІІ ст. до нашої ери, за різними джерелами містила від 100 до 700 тисяч рукописів. Сьогоднішні бібліотеки вражають обсягами різноманітних даних. Найбільшою в світі вважається Британська бібліотека в Лондоні, яка нараховує більше 150 млн. одиниць зберігання, а найбільша бібліотека нашої країни – Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського в Києві нараховує більше 15 млн. одиниць зберігання. Вчені запевняють, що зберігання великих обсягів даних виправдано тільки за умови, якщо пошук потрібних даних здійснюється швидко і подаються вони в доступній для розуміння формі. Ці умови забезпечують сучасні технології зберігання даних. Основою цих технологій є комп’ютеризовані бази даних.
4,8(93 оценок)
Это интересно:
Новые ответы от MOGZ: Информатика
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ