М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации

Чому відновлення даних можливо після форматування? плі

👇
Ответ:
керамбит1
керамбит1
22.10.2022

Для початку давайте розберемося в тому, що саме являє собою форматування диска, і чому після нього є реальна можливість відновити якщо не всі, то більшу частину даних. При первинному (або нізькорівневому ) форматуванні відбувається створення файлової таблиці, в яку система записує всі дані, необхідні для роботи. Коли запускається процес форматування диска, таблиця нікуди не дівається, а лише обнуляється. Стара інформація, яка перебувала в ній, не може відповідати розмірам таблиці, тому стає просто невидимою для системи. І якщо на диск не проводився запис нових даних, тоді відновити файли після форматування диска можна.

Слід враховувати і те, тип якого форматування ви використовували. Якщо було вибрано швидке форматування, тоді відбувається тільки очищення заголовків файлової системи, а от інформація з жорсткого диска нікуди не видаляється. На щастя, в більшості випадків використовують саме швидке форматування.

При повному форматуванні в кожному секторі жорсткого диска видаляється вся інформація, тому відновлення даних в такому випадку являє собою практично неможливу задачу.

Незважаючи на всі проблеми після форматування диска дані можна відновити. Справа в тому, що пошук даних після форматування по своєму процесу нічим не відрізняється від відновлення даних після їх видалення з комп'ютера. Правда, в силу того що потрібно відновлювати цілий диск, то операція ця займає чимало часу.

Для відновлення даних після форматування дуже важливо не записувати зверху ніяку інформацію. Створення нових папок і установка системи зводить ваші шанси на відновлення втраченої інформації до мінімуму. Зауважте, що після форматування операційні системи XP і Vista самі створюють деякі папки. Також після форматування диска, якщо є можливість, не перезавантажуєте комп'ютер, а просто вимкніть його.

Щоб відновити дані з диска, знадобиться інший комп'ютер, на який попередньо встановлюють спеціальну програму. Потім до комп'ютера підключають диск, який потрібно відновити, і запускають сканер. Після закінчення сканування диска, вам буде зрозуміло, що саме вдасться відновити, а що - ні.

Зверніть увагу на те, що для відновлення даних вам знадобиться комп'ютер, у якого обсяг диска перевищує ваш.

Ми розібралися з тим, як відновити файли після форматування, тепер же поговоримо про те, які програми можна використовувати для цього. Є маса безкоштовних і ліцензійних утиліт, які до вам впоратися з цим завданням. Таке зійде ???

4,8(80 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:
pallnash
pallnash
22.10.2022
В СССР доступные бытовые магнитофоны распространились примерно со второй половины 1950-х — начала 1960-х годов. В это время возникло особое социальное явление — магнитофонная культура или «магнитиздат». Легкость копирования магнитных записей позволила почти неограниченно распространять произведения, не одобрявшиеся официальной идеологией, но популярные в народе: песни бардов и первых полуподпольных рок-групп, западную популярную музыку, неофициальные выступления писателей-сатириков, лекции по уфологии, передачи «вражеских голосов» и т. п.[30][31] Магнитофоны быстро вытеснили с рынка кустарную грамзапись — грампластинки, записанные на использованной рентгенопленке («музыка на ребрах»).
4,7(48 оценок)
Ответ:
Boi11
Boi11
22.10.2022
Const n=10; 
var a:array[1..n] of integer;
i,s,min:integer;
begin
writeln('Исходный массив:');
for i:=1 to n do
 begin
 a[i]:=random(21)-10;
 write(a[i]:4);
 end;
writeln;
s:=0; 
min:=a[1];
for i:=1 to n do
 begin
 if a[i]>0 then s:=s+a[i];
 if a[i]<min then min:=a[i];
 end;
writeln('s = ',s,'   min = ',min);
for i:=1 to n do
 if a[i]>0 then a[i]:=s
  else if a[i]<0 then a[i]:=a[i]-min;
writeln('Измененный массив:');
for i:=1 to n do  write(a[i]:4);
writeln;
end.

Пример:
Исходный массив:
   9  -3  -5   7   1   5  -6   9  -8   7
s = 38   min = -8
Измененный массив:
  38   5   3  38  38  38   2  38   0  38
4,8(14 оценок)
Это интересно:
Новые ответы от MOGZ: Информатика
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ