М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации
smusylolo
smusylolo
18.02.2020 14:45 •  Информатика

Выбери допустимые имена файлов. folder? .gif folder.gif *folder\.xls biology: biology.xls |folder|**..xls

👇
Ответ:
адевале1
адевале1
18.02.2020

folder.gif

biology.xls

4,4(52 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:
rwessi1223
rwessi1223
18.02.2020
  C1
+CA

 18B₁₆ = 1 1000 1011₂ = 110 001 011₂ = 613₈

Как все это получается?
Сначала складываем в столбик шестнадцатиричные числа.
Для этого нужно помнить, что А₁₆=10, B₁₆=11, C₁₆=12, D₁₆=13,
E₁₆=14, F₁₆=15.
A₁₆+1 = B₁₆. Тут все понятно, после А₁₆ идет В₁₆.
С₁₆+С₁₆ = 12₁₀+12₁₀=24₁₀ и теперь надо снова вернуться к шестнадцатиричному числу. 24 - это 16+8, 16₁₀=10₁₆, поэтому 24₁₀=10₁₆+8₁₆ = 18₁₆. Получаем ответ 18B₁₆
Теперь переводим его в двоичную систему, для чего каждую цифру заменяем четырьмя двоичными (16=2⁴). А 8=2³, поэтому теперь справа налево разбиваем число на группы по 3 двоичных разряда и заменяем каждую группу восьмеричной цифрой.
4,8(30 оценок)
Ответ:
fantomfantoms
fantomfantoms
18.02.2020

Довгий час знання, яких набувала людина протягом життя, передавались усно від покоління до покоління, що не забезпечувало безперервного поповнення бази знань людства в цілому. Безперервний процес збереження інформації забезпечила писемність, яка дозволяла накопичувати інформацію.

Спочатку люди викарбовували написи на камінні, потім видавлювали гострими паличками на глиняних дощечках. Писали паличками на папірусі, пензликами на шовку і перами на папері. Гусяче перо змінили ручки з металевим пером, а їх – графітові олівці, авторучки, а згодом друкарські машини.

Проте в роботі з текстами залишалося незмінним головне: щоб внести зміни в текст, його потрібно було щоразу переписувати або передруковувати. І лише застосування комп'ютерів і спеціальних програм принципово змінило технологію роботи з текстом. У чому ж полягають переваги у використанні ПК для обробки текстів?

Для роботи з текстом на ПК використовують: текстові редактори, текстові процесори та видавничі системи. У загальному їх називають системами обробки текстів – програми, які призначені для створення, редагування й друку текстових документів.

Текстовий редактор – це програма, що дозволяє вводити, редагувати, форматувати та зберігати текст.

Текстовий процесор – це програма, що дозволяє вводити, редагувати й форматувати текст, вставляти малюнки й таблиці, перевіряти правопис, складати зміст, виконувати перенос слів та багато інших складних операцій.

Настільна видавнича система (НВС) – це програма, за до якої можна створювати високоякісні оригінал-макети, що містять текст і графічні зображення для тиражування в друкарні.

Наприклад:

•    текстові редактори (Multi-Edit, Блокнот, WordPad, Твір, Лексикон);

•    текстові процесори (Microsoft Word, Word Prefect, OpenOffice, Word-Star);

•    настільні видавничі системи (Adobe PageMaker, Corel Ventura, Publisher, QuarkXPress).

Вивчаючи в 9-му класі роботу з текстовим процесором Word 2003, ви вже навчилися створювати текстові документи, редагувати і форматувати текст, вставляти в документ і форматувати векторні графічні зображення. Однак користувач майже завжди передбачає, що створений ним документ буде надрукований. Тому важливо оформити документ так, щоб він гарно виглядав не тільки на екрані, але й на аркуші паперу.

Объяснение:

4,5(44 оценок)
Новые ответы от MOGZ: Информатика
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ