М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации
Armen200012
Armen200012
09.04.2023 01:00 •  История

Твір "Поетичні світи П. Верлена й А. Рембо"​

👇
Ответ:
Mockingbird666
Mockingbird666
09.04.2023

Таємничий та загадковий світ символізму завжди приваблював до себе шанувальників літератури, любителів мистецтва та просто цінителів прекрасного. Засновниками та творчими натхненниками символічної поезії були видатні французькі письменники: Шарль Бодлер, Поль Верлен і Артюр Рембо. Їхні неперевершені твори й дотепер вражають читачів своєю глибиною та філософією, налаштовують нас на роздуми, ніби занурюють у паралельний Всесвіт, у якому предмети мають декілька обличь, значень.

Першим, хто вийшов на арену світового модернізму та підкорив серця читачів був Шарль Бодлер. Ця людина поєднувала в собі безліч ролей: починаючи від художника та революціонера, закінчуючи критиком та неординарним письменником. Найбільший резонанс у суспільстві викликала його поетична збірка «Квіти зла». Поміж усіх віршів мене найбільше вразив «Гімн красі». Погляд письменника на те, що люди називають прекрасним, є принципово новим, він відходить від людських забобонів та стереотипів. Бодлер щирий у своєму зізнанні, автор прагне просто насолоджуватися всім, що приносить йому задоволення:

«Це байдуже, хто ти, чи Діва, чи Сирена,

Чи Бог, чи сатана, чи ніжний Херувим,

Щоб лиш тягар життя, о владарко натхненна,

Зробила легшим ти, а всесвіт — менш гидким!»

Артюр Рембо — унікальний письменник, адже він завершив власну поетичну кар’єру в дуже юному віці, написавши свої найкращі твори до двадцяти років. Мене найбільше вразив програмний вірш митця «П’яний корабель». У ньому автор утверджує особисту філософію. Бурхливе море, на мою думку, символізує життя, з його складнощами та перепонами. Ліричний герой сам веде свій корабель крізь життєві бурі та шторми, не бажаючи дотримуватися ніяких правил, залишаючи простір для творчої свободи та натхнення. Разом із цим, вірш розкриває душевну нестійкість поета, його вагання, «мандри» від одної ідеї до іншої. Артюр Рембо завжди перебуває у творчих пошуках, намагається відкрити щось нове, незвідане:

«Архіпелаги зоряні лисніли,

В морях екстазових мене носив тайфун.

Ти спиш на дні, майбутня творча сило,

О золотих жар-птиць незлічений табун!»

Надзвичайно мелодійна та грайлива поезія Поля Верлена також не може залишити читача байдужим. Мене надзвичайно вразила музика його слова, переливи метафор та чутлива меланхолія. Поетична збірка Верлена «Романси без слів» пронизана солодкою тугою, у ній відчувається особливий стиль письменника, його художнє світосприйняття:

«Так тихо серце плаче,

Як дощ шумить над містом.

Нема причин неначе,

А серце ревно плаче!»

Світ символістської поезії ніколи не відкриє до кінця усі свої потаємні куточки. Нам залишається лише поринути в цей неймовірний Всесвіт та спробувати пізнати його багатогранність.

Объяснение:

интернет

4,8(8 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:
dhgdfnhflk
dhgdfnhflk
09.04.2023
После окончания гражданской войны витовт наконец мог обратить внимание на внешних неприятелей литвы. на южных рубежах его государство граничило со степью, находившейся под контролем татар. в 1395 году хан золотой орды тохтамыш потерпел сокрушительное поражение от армии тамерлана. он бежал в вильно, ища там убежища. что в этой ситуации сделал витовт? великий князь литовский, биография которого представляет собой пример активного военачальника, боровшегося со всеми опасными соседями, не мог упустить такой шанс. он приютил тохтамыша и начал собирать войска для будущих рейдов в степь. в 1397 году армия князя перешла дон и, не встречая особенного сопротивления, грабила и разрушала стоянки татар. когда ослабленная орда наконец решилась на битву, перевес был явно не в ее пользу. литовцы победили степняков и взяли больше тысячи пленников. но на этом не остановился витовт – великий князь литовский. интересные факты о крыме побудили его отправиться на этот неизведанный полуостров, где кочевали и хранили свои богатства противники тохтамыша. прежде литовская армия никогда не забиралась так далеко вглубь вражеской территории.витовт надеялся, что его успехи вдохновят папу римского объявить всеевропейский крестовый поход против татар. если бы такая кампания и правда началась и закончилась успехом, то князь мог бы рассчитывать на королевский титул и значительную прибавку территорий на востоке.
4,6(46 оценок)
Ответ:
vlada051199
vlada051199
09.04.2023
Во-первых, можно с уверенностью сказать, что он знал, как нужно расставлять войско. в отличие от ордынцев, которые шли сплошным строем, дмитрий иванович придумал расстановку: передовой полк,сзади - большой полк, слева от большого полка - полк левой руки, справа от большого полка - полк правой руки. такая расстановка войска была довольно эффективным способом распределения сил. но главным его козырем в куликовской битве был засадный полк, которым командовал воевода боброк волынский. именно он сыграл решающую роль в этом сражении.
4,6(96 оценок)
Это интересно:
Новые ответы от MOGZ: История
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ