М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации
vittoriakostenk
vittoriakostenk
12.03.2020 22:38 •  История

Кто одержал победу в битве при Вилькомире 1 сентября 1435г.​

👇
Ответ:
PrinssesBublGum1337
PrinssesBublGum1337
12.03.2020

Польско-Литовское царство

Объяснение:

4,5(46 оценок)
Ответ:
Ayazoro2
Ayazoro2
12.03.2020

Сигизмунд одержал победу

Объяснение:

Свидригайло больше не мог оказывать сопротивление ,т.к.остался без армии

4,5(89 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:
DarkD0711
DarkD0711
12.03.2020

З точки зору моди XIX століття неможливо укласти в жорсткі рамки - занадто стрімко змінюються образи і стилі, а також люди, які їх визначають. Пишний і гротескний рококо змінюється простим до відвертого еротизму ампіром у Франції. У першій третині століття починається вікторіанська епоха Англії: ідеали другого стану приходять на зміну аристократичним: у моді прості сукні, невеликі елегантні капелюшки, скромні зачіски з прямим проділом. Ще один напрям, яке охопило європейську моду - романтизм - повертає нас назад до ідеалів середньовіччя: довгі сукні й шлейфи, плащі, похилі плечі, тонкі діадеми у волоссі.

післяреволюційна Франція відрізнялася від попередньої епохи не тільки політичним ладом. Відтісняючи сукні та зачіски зі складних конструкцій, набирають популярність відверті напівпрозорі наряди в стилі ампір. Основним орієнтиром у моді і в архітектурі XIX століття була античність: силует, як чоловічий так і жіночий стає подібний стрункою колоні грецького храму з невеликим прикрасою нагорі і вузькими складками з боків. Нова мода зародилася на балах і зборах колишньої аристократії, чиї родичі були страчені під час революції. Дами носили червоні стрічки і бархотки як символічний слід від гільйотини і довгу білу сорочку, подібну до тієї, в якій королева Марія-Антуанетта і її фрейліни йшли на страту. Їх називали merveilleuses - прічудніцамі. Однак незабаром такий силует став модним і серед інших дам, у тому числі городянок і дружин чиновників. Саме так одягалася кохана Наполеона - Жозефіна Богарне.

Плаття мали високу талію, закріплену стрічкою прямо під грудьми, від якої спускалися довгі напівпрозорі складки до підлоги. В якості нижнього одягу служили тонкі обтягуючі панталони тілесного кольору (з плином часу вони перетворяться в сучасні панчохи і колготки), натягування яких було окремим мистецтвом. Замість жорстких туфель зі шкіри на важкому каблуці у XIX столітті в моду входять тонкі шовкові балетки з довгими стрічками, що оперізують хрест навхрест ноги до колін за зразком античних моделей.

Мода XIX століття стала революційною і в плані прикрас. Відходить у минуле любов до діамантам і золоту, за еталон краси береться антична камея, яка може бути виконана зі слонової кістки, черепахового панцира або каменів - халцедону, опалу. Особливу популярність набувають короткі зачіски - на згадку про засуджених на страту дам, яким коротко відрізали волосся. Ще одна модна тенденція - кучері або невеликий вільний пучок, перехоплений кількома стрічками.

4,4(41 оценок)
Ответ:
ruslanamotul1510
ruslanamotul1510
12.03.2020
Культура сахарного тростника началась в глубокой древности. Сахар, добываемый из сахарного тростника, известен санскритскому языку: «саркура», на арабском языке называется «сухар», на персидском «шакар». Сахар упоминается у древних европейских писателей под именем «saccharum» (у Плиния), но ещё как весьма редкое и дорогое вещество, идущее лишь на лекарство. Китайцы научились рафинировать сахар уже в VIII веке, а арабские писатели IX века упоминают о сахарном тростнике как о растении, разводимом по берегу Персидского залива. В XII веке арабы перевезли его в Египет, Сицилию и на Мальту. В середине XV века сахарный тростник появился на Мадейре и на Канарских островах. В 1492 году из Европы сахарный тростник был перевезён в Америку, на Антильские острова, и на острове Сан-Доминго он стал разводиться во множестве, так как к этому времени употребление сахара стало обширным. Затем в начале XVI века сахарный тростник появился в Бразилии, в 1520 году в Мексике, в 1600 году — в Гвиане, в 1650-м — на острове Мартиника, в 1750-м — на острове Маврикий и т. д. В Европе возделывание сахарного тростника было всегда очень небольшим, так как привозимый из тропиков сахар обходился дешевле. Наконец, после того как стали выделывать сахар из свёклы, возделывание сахарного тростника в Европе было вовсе оставлено.

Основные современные плантации сахарного тростника находятся в Юго-Восточной Азии (Индия, Индонезия, Филиппины), на Кубе, в Бразилии и Аргентине.
4,5(20 оценок)
Это интересно:
Новые ответы от MOGZ: История
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ