М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации
taetae8
taetae8
27.06.2020 14:16 •  История

З якими державами Данило Галицький підтримував зв'язки?​

👇
Ответ:
kuznetsovapoli
kuznetsovapoli
27.06.2020

З Тевтонським Орденом, Чехією, Литвою та Угорщиною.

4,7(17 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:
Nurzhan94
Nurzhan94
27.06.2020

  Юстиніан I народився близько 482 або 483 рр. , в м. Таурісий (Верхня Македонія), помер 14. 11. 565, в м. Константинополі, імператор Візантії (Східної Римської імперії) з 527. Юстиніан походив з селянської родини. Здобув освіту завдяки своєму дядьку - імператору Юстину I; будучи наближеним їм до імператорського двору, здійснював великий вплив на державні справи. Вступивши на престол, прагнув відновити Римську імперію в її колишніх межах, її минулу велич. Юстиніан I спирався на середн землевласників і рабовласників, шукав підтримку у православної церкви; прагнув обмежити домагання сенаторської аристократії. Велику роль в державній політиці відігравала дружина імператора Феодора. У правління Юстиніана I було проведене кодифікування римського. В цілому його законотворча діяльність була спрямована на встановлення необмеженої влади імператора, на зміцнення рабовласництва, захист права власності. Централізації держави сприяли реформи Юстиніана I. Протягом 535-536 рр. - були укрупнені адміністративні округи, в руках їх правителів зосереджена цивільна і воєнна влада, впорядковані і посилені державний апарат, армія

Під контроль держави були поставлені ремесло і торгівля. При Юстиніані I посилився податковий гніт. Жорстоко переслідувалися єретики. Юстиніан I стимулював грандіозне будівництво: споруджувалися військові укріплення для оборони від вторгнень варварів, відбудовувалися міста, в яких споруджувалися палаци і храми (у Константинополі був побудований храм святої Софії). Юстиніан I проводив широку завойовницьку політику: у варварів були відвойовані захоплені ними області Західної Римської імперії (у 533-534 Північна Африка, Сардинія, Корсика - у вандалів, в 535-555 Апеннінський півострів і Сицилія - у остготів, в 554 південно-східна частина Піренейського півострова - у вестготів); на цих землях відновлювалися рабовласницькі відносини. На сході візантійські і війська вели війни з Іраном (527-532, 540-561), на півночі відбили натиск слов'ян. У різних районах імперії (особливо в землях, приєднаних до Візантії при Юстиніані I) спалахували проти влади імператора народні повстання (у 529-530 повстання самаритян в Палестині, в 532 "Ніка" в Константинополі, в 536-548 поширився революційних рух в Північній Африці, очолений Стотзой, народно-визвольний, рух в Італії під керівництвом Тотіли).

Юстиніан все своє життя служив великій ідеї Римської імперії і приніс їй в жертву все, що мав, і навіть те, чого не мав. Імперія заплатила дорогу ціну за втілення в життя великих ідей імператора. До кінця його царювання ресурси імперії були вкрай виснажені. Отже, при всіх блискучих успіхах його правління, врешті-решт імперії крах був неминучий.

 

4,8(58 оценок)
Ответ:
antonovneeck
antonovneeck
27.06.2020
Белое движение:
1) Представители: А.М.Колчак, Н.Н.Юденич, Е.К.Миллер, А.И.Деникин, Л.Г.Корнилов, П.Н.Врангель, А.М.Каледин, В.О.Каппель.
Цель: уничтожение большевистской власти, восстановление могущества единой России, восстановление в России демократического, парламентского политического устройства, частной собственности и рыночных отношений.
Места дислокации: Юг, Северо-Запад, Север России.
2) армия Колчака, армия Деникина, армия Корнилова, Добровольческая армия, Народная армия, Оренбургская армия Уральская армия, Сибирская армия, Западная армия.
3) "Белый террор" - насилие, направленное на представителей Красного движения.

Красное движение:
1)Представители: М.В.Фрунзе, В.К.Блюхер, М.Н.Тухачевский, В.И.Чапаев, С.С.Каменев, С.М.Буденый, К.Е.Ворошилов, А.И.Егоров (а также Ленин, Троцкий и д.р.)
Цели: удержать власть, укрепить однопартийную систему, установление диктатуры пролетариата.
Места дислокации: (предположу, что это Запад России.. Петроград, Москва и т.д)
2)"Красный террор" - комплекс карательных мер, проводившихся большевиками в ходе Гражданской войны, против классовых врагов (против Белого движения), а также против лиц, обвиняемых в контрреволюционной деятельности. 

Военные действия:
1)Север, Запад и Восток России, Юг (Крым), Закавказье, Средняя Азия.
2) Красная армия состояла из рабочих, городской и сельской бедноты, некоторая часть интеллигенции и офицерства. 
Белую армию поддерживали войска бывших союзников по первой мировой войне вместе с чехословацким корпусом, казачество и армии, организованные под флагом защиты  разогнанного большивиками первого  избранного собрания Учредительной партии под доминантой эсеровской партии. 
3) Большивики  смогли мобилизировать все ресурсы, проявить единство и сплоченность, которые поддерживались не только идейно, но и насильственно , диктаторскими методами. Программа большивиков была более понятной и более привлекательной для рабочих и крестьян. Их поддержка создала возможность создания массовой армии и партизанских отрядов.
4) Кровопролитная, братоубийственная война привела к разгром белой армии и всех антисоветских сил. Сохранение власти в руках РКП(б)Повышение бое Красной Армии.
4,4(97 оценок)
Это интересно:
Новые ответы от MOGZ: История
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ