Объяснение:
ПРИРОДНО-ГЕОГРАФІЧНІ УМОВИ
Аравійський півострів з трьох боків омивається морями. Майже всю його територію, за винятком прибережної смуги, вкривають піщані масиви та кам’янисті пустині. Клімат там спекотний. Мусонні дощі більш-менш регулярно випадають лише в районі берегових хребтів та південно-західної частини півострова, і то лише взимку. В пустельній зоні вони випадають не частіше кількох разів на рік, а в окремі роки взагалі туди не навідуються.
Б ЖИТТЯ ЙОГО НАСЕЛЕННЯ
Аравійський півострів заселений майже виключно арабами (деякі винятки є в Південній Аравії). Переважна більшість жителів півострова сповідує іслам, який зародився тут же.На півострові знаходяться головні святині ісламу - міста Мекка і Медіна
Великі піщані пляжі, красиві коралові рифи поблизу узбережжя, пам'ятники середньовічної архітектури і т.д Роблять півострів привабливим для туристів.
Демократия - государственная форма правления, при которой гражданам даётся право на принятие политических решений .
Что касается Афин, то Афины с 500- 320 были демократическим городом - государством. Граждане могли принимать участие в Народном собрании, занимать государственные должности. Скажем так, что демократия не распространялась только на женщин, рабов, чужеземцев. Они не могли претендовать на участие в делах государства. Но в Афинах уже прослеживались зачатки современной демократии. Граждане уже наделялись правами , имели возможность быть под защитой государства ( суды)
Если рассматривать власть фараонов В Египте, то тут не приходится говорить о демократии. Власть была только в руках фараонов . В Египте процветал культ фараона, который приравнивался к Богу. В Руках фараона были все государственные функции. Обожествление фараона , отражало власть монарха, как неограниченного главы государства ( Египта)
Вывод : Афинская демократия была более прогрессивной формой правления, нежели монархия фараона
Подробнее - на -