М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации
Yaroslav34364
Yaroslav34364
25.09.2022 10:10 •  История

1) За счет каких средств содержались заключенные в халифате?

2) Как должен поступить имам, которому на заключение представлен человек, умышленно убивший мужчину или женщину?

3) В каких случаях применяется и когда не допускается возмездие за членовредительство?

4) В каких случаях применяется кровомщение за убийство и когда сродники убийцы обязаны заплатить или не заплатить пеню?

5) Какие наказания предусматривало право халифата за прелюбодеяние?

6) Какому наказанию подвергает суд имама человека, выпившего вина?

7) Какому наказанию по мнению законоведов ханифитской школы права подвергается человек: а)облыжно обвинивший другого в прелюбодеянии, б)совершивший прелюбодеяние, в)пьяница?

8) Какому наказанию подвергает имам обвиненного в воровстве?

👇
Открыть все ответы
Ответ:
lera1042
lera1042
25.09.2022

Відповідь:

1. Населення та умови життя на західноукраїнських землях у другій половині ХІХ ст.

Протягом другої половини століття кількість населення західноукраїнських земель збільшилася. . Оскільки за цей відтинок часу загальна кількість населення значно зросла, питома вага українців у його складі зменшилася. Зростання чисельності населення дедалі більше загострювало місцеві соціально-економічні проблеми. У Галичині густота населення в сільській місцевості протягом цього часу збільшилася з 32 до 102 осіб на 1 кв км

2. Особливості економічного розвитку Галичини, Буковини та Закарпаття

Революційні події 1848–1849 рр. були важливим етапом у розвитку європейських країн. Попри те, що революції завершилися поразкою, вони уможливили пришвидшення процесів подальшого становлення індустріального суспільства.

У 50–60-х рр., завдяки політиці віденського уряду і західних і центральних провінціях Австро-Угорщини швидкими темпами розвивалася промисловість, а Галичина, Буковина і Закарпаття зберігали давній, аграрний характер економіки. Її розвиток на західноукраїнських землях дедалі більше визначався інтересами великої фабричної промисловості у західних провінціях.

3. Розвиток промисловості

У несприятливих умовах австро-угорського панування західноукраїнська промисловість розвивалася сповільненими темпами. Переважна більшість промислових робітників працювала не у великій фабричній промисловості, а на дрібних підприємствах і майстернях. За офіційними даними, 1885 р. в Східній Галичині на 175 підприємствах обробної промисловості з числом робітників понад 20 осіб працювало лише 10 тис. душ. У Закарпатті тоді ж було декілька таких підприємств, а на Буковині взагалі не було.

4. Зміни в сільському господарстві

Аграрні реформи, здійснені на західноукраїнських землях під час революції 1848–1849 рр., увільнили селян від залишків кріпацтва, проте їхнє становище залишалося дуже тяжким. За своє вивільнення селяни мусили протягом 50 років сплачувати щорічні платежі. У цілому реформа 1848 р. коштувала західноукраїнському селянству понад 300 млн флоринів.

5. Початок трудової еміграції українців

Злиденні заробітки або повна їх відсутність, страх іще не розорених селян перед майбутніми злиднями, зубожіння більшості селянства, нестача землі, пошуки порятунку від голодної смерті, тягар національного гноблення й політичного безправ’я стали основними причинами масової трудової еміграції західноукраїнських селян до країн Європи, Північної та Південної Америки.  Вона була прямим наслідком політики віденського уряду, спрямованої на висмоктування життєдайних соків із національних окраїн на користь розвиненого центру імперії.

Міста і міське населення

Західноукраїнські міста, внаслідок імперської політики гальмування індустріалізації краю, впродовж тривалого часу зберігали свій традиційний вигляд. Міське населення поступово зростало. Швидше за інші розвивалися Львів і Чернівці, а також міста, що були значними залізничними центрами,– Станіслав, Стрий та ін. Зростало також населення Дрогобича й Борислава, де виникли нафтодобувні підприємства.

4,4(56 оценок)
Ответ:
dinagasanova12
dinagasanova12
25.09.2022
Войска обоих самозванцев (как Лж 1, так и Лж 2) шли с запада, со стороны Польши, т.к. они договорились с польским королем Сигизмундом третьим, что в случае захвата власти в Кремле Польше перейдет большое количество важны русских земель. Именно поэтому основу войск самозванцев составляли польские наемники - " " Сигизмунда.
Провинциальные дворяне в то время переживали не самые лучшие времена (это только начинавшее формироваться сословие могло существовать лишь при сильной монаршьей власти - именно монарх наделял дворян землей - поместьем, давал привилегии). Они были заинтересованы в восстановлении самодержавия, прекращения Смуты и повелись на интриги самозванцев, объявляющих себя "чудом Дмитриями", вступив в их армии
4,4(61 оценок)
Это интересно:
Новые ответы от MOGZ: История
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ