Первый месяц войны это с 22 июня по 22 июля 1941 года. Немцы успели оккупировать Литву еще за последнюю неделю июня, оккупировать Латвию (Латвийская ССР) и часть Эстонской ССР, кроме островов и северных областей.
Они оккупировали почти всю Белорусскую ССР, от Белостока (он тогда был в составе СССР) до Могилева, однако, в Гомельской области Красная армия продержалась до конца августа.
Также немцы смогли захватить часть Псковской области и проникли в Новгородскую область, где были разбиты под Сольцами в июле 1941.
В Бессарабии они в иле почти ничего не захватили, но смогли продвинуться на территории УССР от Перемышля до Житомирской области.
Объяснение:
Создание железнодорожной сети привело к взрывному росту промышленности с середины XIX века, особенно металлургической. Во многом, именно изобретение паровоза дало толчок к созданию того мира, в котором мы сейчас живем.
Одним из ярких примеров паровозной техники явилась «Кукушка», узкоколейный паровоз, заступивший на службу ещё до революции и трудившийся на узкоколейных магистралях до 70-х годов века. Особенное развитие узкоколейные паровозы получили на Белорецкой узкоколейной железной дороге. Именно здесь впервые была применена автосцепка и другие новшества.
Давні греки вважали, що богиня Феміда навіть лише своєю присутністю вносить в народні маси дух справедливості й добра. Суддів та юристів називали жрецями Феміди. А в Олімпії мешканці Давньої Греції ставили жертовники Зевсу, Геї та Феміді поруч, що вказує, наскільки шанували вони цю богиню правопорядку.
У лівій руці богині правосуддя тримають терези (ваги) – давній символ міри і справедливості. На терезах правосуддя змагається добро і зло, провина і невинність. Суворість і справедливість правосуддя передбачає точне зважування дій на дуже точних вагах (як у аптекарів), які тримає богиня в руці.
А у правій руці богині правосуддя тримають меч – символ Безимени-3відплати. Богиню зображаютьчем вгору і з мечем вниз. Меч вістрям вгору означає «волю небес», вищу справедливість, постійну готовність його застосовувати. Меч вістрям вниз – символ закінченої боротьби. Але у будь-якому разі меч є загостреним з двох боків, що символізує і покарання, і перевиховання.
Те, що ваги знаходяться у лівій руці, означає, що вони ближче до серця, тобто богиня, зважуючи дії на терезах, керується також і внутрішнім переконанням. А той факт, що меч богиня тримає у правій руці, означає, що правосуддя – на боці «правого» діла.
Очі богині «зав’язали” римляни. Ця пов’язка на очах підкреслює, що суддя не зважає на матеріальні чи соціальні відмінності сторін, а бере до уваги лише факти та правду, вислуховуючи обидві сторони. Правосуддя не бачить різниці між людьми, воно визнає лише істину.