М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации
kiryanovavichk
kiryanovavichk
15.09.2021 15:54 •  История

1. В 445 г. Разрозенные племена гуннов в Румынии и в Венгрии объединил:
А) Аттила. В) Чжи-Чжи С) Моде Д) Прииск Е) Бумынь
2.В 3 в.до н.э. Китайское государство начало строить Великую китайскую стену для защиты от:
А) саков В) Сарматов С) гуннов. Д) кангюев Е) массагетов
3. В 1 в. до.н. э. во главе с шаньюем Чжи-Чжи двинулись на запад:
А) южные гунны В) северные гунны. С) западные гунны Д) восточные гунны
4. Гунны покорили многие европейские страны во главе с:
А) Аттила. В) Чжи-Чжи С) Моде Д) Прииск Е) Бумынь
5. . Резкое уменьшение численности сарматов вынудило их присоединиться к:
А) Сакам В) кангюям С)уйсунам Д) гуннам.
6. Резкое уменьшение численности сарматов ученые объясняют усилением:
А) засушливости климата В) набеги гуннов С) набеги уйсунов Д) политическим упадком

👇
Открыть все ответы
Ответ:
mintoo0
mintoo0
15.09.2021

Объяснение:

Скоріше за все генуезькі біженці змогли недалеко поширити чуму — весною 1347 р. вона була зафіксована в Константинополі, а звідти поширилася на Балкани і узбережжя Анатолії. Візантійський історик Никифор Григорій[en] у 16-му томі своєї праці «Історія Візантії» так виклав ці події: «Близько цього часу опанувала людей тяжка чумоподібна хвороба, яка, рухаючись від Скіфії і від гирл Дунаю, панувала ще у першу весну. Вона залишалася весь цей рік, проходячи тільки по берегах, і спустошувала як міста, так і села, і наші, і все, які послідовно простягаються до Гада[21] і Стовпів Геркулесових. Наступного року вона відправилася і до островів Егейського моря; потім вразила Родос, також Кіпр і жителів інших островів» Візантійський імператор Іоанн VI Кантакузин також вказував на те, що чума почалася навесні 1347 р. у «країні гіперборейських скіфів» (Таврія) і поширилася на Понт, Фракію, Македонію, Грецію, Італію, острови Середземного моря, Єгипет, Лівію, Юдею, Сирію.

Влітку 1347 р. хвороба дісталася до Єгипту, Сирії і Месопотамії, восени — до Італії (Венеція, П'яченца, Сардинія). Є думки, що саме тоді зрештою допливли до батьківщини генуезці,[22] хоча це викликає значні сумніви. Жителі Генуї (згідно зі свідченями Г. де Мюссе) не пустили корабель зі своїми хворими земляками. Він, начебто, був змушений пристати до Марселя. Дванадцять галер прибило до узбережжя Сицилії. І моровиця поширилася по Європі…

1 листопада 1347 р. спалах чуми відмічений у Марселі. Є легенда, що генуезці цілком не винні, вони по дорозі мовляв усі загинули, а якраз марсельські моряки занесли чуму після того, як в Середземному морі побачили корабель, над яким кружляла величезна кількість птахів. Французи наблизилися до нього і побачили, що весь екіпаж мертвий, а птахи клюють трупи людей, по палубі шастають чорні пацюки. Було також багато дохлих пацюків. Поки моряки допливли до Марселя, багато з них вже захворіли…

У січні 1348 р. «Чорна смерть» дійшла до Авіньйона[23], потім почалося поширення її по теренах Франції. В Авіньйоні смертність була так велика, що не було ніякої можливості ховати небіжчиків у землі. Тоді папа Климент VI освятив річку і урочисто благословив кидати в неї тіла померлих від чуми людей.

До початку 1348 р. чума вже поширилась по Іспанії, де загинули королева Арагону і король Кастилії. До кінця січня чумою були охоплені всі великі порти південної Європи, у Середземному морі плавали кораблі, повні трупів.

4,7(86 оценок)
Ответ:
dan5259oxnhwz
dan5259oxnhwz
15.09.2021
Новые черты мировой торговли в XVi-XVII вв. :
1) в связи с великими географическими открытиями начала интенсивно развиваться торговля (главным образом морская) между разными частями света;
2) ряд европейских государств стали проводить политику протекционизма: для защиты отечественной промышленности от конкуренции извне были существенно повышены таможенные тарифы и введены ограничения на ввоз и вывоз ряда товаров;
3) торговля между европейскими государствами переживала упадок по сравнению с предшествующим периодом (причины: упомянутые выше, а также повышение опасности перевозок по Средиземному морю из-за агрессивной политики Османской империи) ;
4) вовлечение России в торговые отношения со странами западной Европы;
5) значительно расширился ассортимент товаров на мировом рынке;
6) в связи с колониальными захватами получила распространение работорговля.
4,4(27 оценок)
Это интересно:
Новые ответы от MOGZ: История
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ