М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации
bogdan345710
bogdan345710
24.03.2021 10:26 •  История

Плз . назовите 3-х частей, на которые делилась греция

👇
Ответ:
Она делилась на Северную Грецию, на Среднюю Грецию и на Юную Грецию
4,4(47 оценок)
Ответ:
fghhjk1
fghhjk1
24.03.2021
Основные части древней Греции. материковую, островную и малоазийскую.
4,5(34 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:
pol422
pol422
24.03.2021

Відповідь:

Слово еклесія відображає поняття про спільноту християн, про Церкву, як покликаних Христом і зібраних в ім’я Його людей.Довгий час християни не мали права сповідування своєї віри і були безправнимиу зв’язку з тим, що за віки свого існування Римська імперія виплекала власний культ і правовий порядок. Однією з причин неприйняття Церкви були уявлення про велич імперії, як говорить римський поет Квінт Еній: “На древніх звичаях і мужах тримається Римська держава” . Тобто в основі  цих причин і уявлень лежало поняття древності всього державного устрою.Тому погляд римської влади на християнство як на заперечення державної релігії, нечестиве вчення, вороже богам і устрою держави, з самого початку заснування Господом Церкви, робив його безправним. Ця думка була побудована на автоматичному порушенні християнами щонайменше трьох пунктів римського законодавства, яке регулювало релігійне питання в імперії. Ці пункти наступні:

1)    християни як члени таємної спільноти;

2)    християни як противники державної релігії;

3)    християни як не шанувальники культу Цезарів;

Християн звинувачували у безбожництві, не в юридичному а у буквальному сенсі, як людей невіруючих, і що не визнають богів. Бо Християни не мали храмів і не поклонялись богам.

4,5(23 оценок)
Ответ:
гном171
гном171
24.03.2021

Відповідь:

Данилові Романовичу довелося жити в бурхливу, жорстоку епоху міжусобиць і монголо-татарських набігів.

Але він увійшов в історію як збирач давньоруських земель, правитель Галицько-Волинського князівства, великий реформатор, далекоглядний політик і мудрий дипломат. До того ж, Данило першим серед давньоруських князів спробував покінчити із залежністю від монголо-татарських завойовників. Він заклав основи давньоукраїнської держави, яка проіснувала півтора століття.Князь переніс свою столицю в засноване їм місто Холм (нині це територія Польщі). Він прагнув перетворити його на великий економічний центр. Правитель також зміцнював старі міста та засновував нові – такі як Львів, майбутню столицю регіону. Місто було названо на честь Лева, сина Данила.

У пам’яті нащадків Данило Галицький залишився як правитель, який подавав приклад єднання заради великої мети – утвердження державності. Його держава, створена на території Європи в XIII столітті, зіграла вирішальну роль в історії України. І найбільша заслуга Данили полягає в тому, що він був патріотом своєї землі.

4,5(22 оценок)
Это интересно:
Новые ответы от MOGZ: История
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ