М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации
mokovanins
mokovanins
25.09.2020 06:06 •  История

2 Чем занимались спартанцы?
а) ремеслом б) военным делом в) земледелием

👇
Ответ:
samininav1
samininav1
25.09.2020

Відповідь: ответ Б аоеним делом

Пояснення: можна лайк

4,7(44 оценок)
Ответ:
Viktoria070804
Viktoria070804
25.09.2020

Б

Объяснение:

Спартанцы занимались Военным делом

4,6(87 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:
аля668
аля668
25.09.2020

конституцио́нная мона́рхия  — одна из форм монархии, при к-рой власть монарха определяется конституцией и в соотв. с ней ограничивается представит. учредителями (парламентом), при этом монарх сохраняет право назначения пр-ва, смещения мин., изд. декретов, роспуска парламента. в условиях развития парламентаризма политич. роль монархии падает, монарх выполняет нередко представит., номин. функции (великобритания, швеция, дания, норвегия, нидерланды, бельгия). в россии процесс перерождения абсолютизма в к. м. проходил медленно и не получил полного завершения.

4,4(28 оценок)
Ответ:
MuxaBirko
MuxaBirko
25.09.2020

1. ну суперечливе питання, що цим займалися лише Єгипет, Індія, Китай, але якщо відкинути питання де ще було, то можна сказати де його не було. Не було землеробства там де є несприятливі для цього умови. Зрошування землі було тоді доволі примітивне і часто залежало від розливу річок, саме біля них і найбільше розвивалося сільське господарство. Також варто брати до уваги клімат і наявність рослин і тварин для одомашнення.

Існує міф, що люди почали  займатися сільским господарством, щоб краще жити. Можливо люди саме так і думали, коли починали, щось садити, але насправді життя мисливця-збирача було набагато краще, вони були набагато більш щасливі, вони краще харчувалися і менше працювали.

2. ну якщо відкинути, що ордени з'явилися під час Христових походів, тобто після розпаду Риму (хоча з вами б поспорив Візантієць який вважав себе в 14 столітті саме істини римлянам), то військові відзнаки зазвичай видаються від імені монарха, голови держави. Греція ж була поборником демократії і т.д., не було в них короля, імператора чи когось такого, тому й не було військових відзнак

4,5(82 оценок)
Это интересно:
Новые ответы от MOGZ: История
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ