Почалася "радянізація" - насильницьке насаджування у Західній Україні норм економічного, суспільно-політичного, культурного життя, що були характерними для тоталітарного Радянського Союзу.
В краю була заборонена діяльність українських і польських політичних партій, громадських організацій, наукових, торговельних, промислових товариств і установ. Як і в усьому СРСР мали право діяти тільки ВКП (б), комсомол, піонерська та жовтенятська організації, підконтрольні більшовикам громадські об'єднання. Єдина організація, що чинила опір новій владі, - Організація Українських Націоналістів (ОУН) - діяла у підпіллі.
У 1940 р. у ново-приєднаних західних областях України відбулися дві кампанії виборів - до Верховних Рад СРСР і УРСР (березень) та місцевих рад (грудень) - з характерними для радянської системи без-альтернативністю кандидатур, які висувалися, "одностайністю" виборців у підтримці "непорушного блоку комуністів і безпартійних". Цілком очевидно, що все це досягалося лише завдяки жорсткому тискові на населення та репресивним заходам влади.
Это: (1) демократический федерализм, т. е. принцип, согласно которому любой закон должен быть одобрен представителями большинства населения страны, независимо от разделения на штаты; (2) разделение властей, (3) бикамерализм, (4) единоличная исполнительная власть, (5) народ США как субъект, вводящий Конституцию в действие, (6) права человека как ограничения, налагаемые на действия власти, (7) политические партии как субъект, чье существование косвенно признаётся. В качестве документов-предшественников рассмотрены колониальные хартии Коннектикута (1662), Род-Айленда (1663), Массачусетса (1691) и Пенсильвании с Делавэром (1701); конституционные документы штатов, принятые в 1776–1784 гг., прежде всего Виргинская Декларация прав (1776), конституции Пенсильвании (1776) и Массачусетса (1780); а также Статьи Конфедерации (1781). Выводы: в аспектах (1), (2), (4) и (7) в Конституции США получили развитие на федеральном уровне тенденции, ранее развивавшиеся в штатах. В ней воплотилась принципиально новая разновидность бикамерализма. Традиционные права человека, нарушавшиеся во время революции, были провозглашены вновь
Объяснение:
бөлке каган темыр каган аксак каган