окружение близких и родных, любовь и удача.
Київська Русь: походження і розселення східнослов’янських племен. Реферат
У рефераті подано відомості про походження і розселення східнослов’янських племен б життя
Слов'яни є автохтонним (корінним) населенням Європи індоєвропейського походження. Індоєвропейці, широко розселившись по Європі і Азії, дали початок багатьом народам, у тому числі і слов'янам.
Як окрема етнічна спільність, слов'яни сформувалися на початок нашої ери. Ряд істориків ототожнюють слов'ян із венедами. Перші письмові згадки про слов'ян (венедів) зустрічаються у римських авторів І-ІІ ст. н. е. - Плінія, Тацита, Птоломея. На думку більшості вчених, батьківщина слов'ян охоплювала територію від середньої течії Дніпра до Вісли.
Звідси, в ІІ-VІІ ст. н. е. - в період Великого переселення народів - слов'яни широко розселилися у всіх напрямках. В результаті слов'янський етнос розпався на три гілки: західних слов'ян, південних слов'ян і східних слов'ян. Східні слов'яни розселилися на території сучасної України, Білорусії, частково Росії (Ока, верхня течія Волги).Західні слов'яни дали початок полякам, чехам, словакам, лужицьким сербам.
Південні слов'яни - болгарам, сербам, хорватам, словенцям, боснійцям, македонцям, чорногорцям.
Східні слов'яни - українцям, росіянам, білорусам.
З II ст. н. е. на території України між Дністром і Сіверським Дінцем розселилися племена антів, що входили до складу дніпро-дністровської групи черняхівської культури, добре дослідженої на сьогоднішній день (досліджено більше 2 тис. поселень).
В плане Астраханская крепость имела форму неправильного треугольника и располагалась на острове, так что вода подступала непосредственно к ее стенам.
Сооружение имело 8 башен, наверху которых были устроены деревянные шатры и дозорные вышки. Большая часть бойниц предназначалась для ручного огнестрельного оружия. Стены нового укрепления достигали высоты 20 метров, а их толщина составляла пять метров.
Из восьми башен три были проездными, их ворота назывались Красными, Никольскими и Пречистенскими.
Астраханский кремль стал еще более непреступным в 30-х годах XVII века, когда был сооружен второй ряд каменный укреплений, названный Белым городом.
В виду удаленности Астрахани часто ее кремль страдал от сил, противодействующих московскому правительству.
Счастье для меня это радость, хорошие воспоминания