Принциповим рубежем у розвитку культури стало прийняття християнства. Значним був вплив візантійської культури. На відміну від Західної Європи, на Русі держава не підпала під владу церкви, і, відповідно, в культурі світські елементи були сильнішими. Намітилася прогресивна тенденція диференціації духовної культури. У відносно короткі терміни Київська Русь зробила величезний крок, вийшовши на загальноєвропейський культурний рівень, а в деяких її сферах перевершивши його. Нові віяння в культурі, більша регіональна своєрідність з'явилися у зв'язку з феодальною роздрібненістю.
Объяснение:
и звездочку) если верно ответила)
ответ: будувалася площа німецькими колоністами та італійськими архітекторами протягом другої половини XIII ст. Дозволити собі будівництво будівлі на площі Ринок могли тільки заможні купці.Виключно дворяни і вище духовенство отримало право будувати будинки вище трьох поверхів і тільки вони могли розміщувати на фасаді більше трьох вікон на одному поверсі.
Тому, гуляючи по головній площі Львова, ви можете побачити, що більшість будинків дуже вузькі.Цікаво, що жоден будинок на площі Ринок не мав нумерації.
Площа Ринок завжди була центром життя міста. Тут знаходився великий базар, на який приїжджали перси, англійці, турки, голландці, росіяни і французи.