ответ: Значение крестоцеловальной записи Василия Шуйского
1 июня 1606 заключалось в:
- ограничении власти монарха
- гарантии законного суда
Во время венчания на царствия Василий Шуйский дал присягу — «Крестоцеловальную запись» с условиями, в соответствии с которым он обязывался править.
«Крестоцеловальную запись» В. Шуйского содержала первые в отечественной истории положения, ограничивавшие власть монарха, в частности — гарантию законного суда.
Законное судебное разбирательство гарантировало охрану всех сословий от произвола, запрещалось преследование родственников виновных, рассмотрение дел основывалось на конкретных уликах.
Объяснение:
Вирощувані ними велика рогата худоба, коні, вівці, свині, кози передусім використовувалися для власного споживання (м'ясо, молочні продукти, жири тощо), а також Ішли на переробку або вживалися в інших сферах господарської діяльності як сировина (вовна, роги, кістки, щетина, кінський волос та ін.).Особливе місце в житті слов'ян належало молочному тваринництву. Слов'янські племена порівняно пізно його освоїли, однак процес доїння та переробки молока перетворився на насичену багатьма ритуальними символами й ознаками сферу життя. Незначну роль у слов'янському господарстві відігравало птахівництво, хоча слов'яни здавна вирощували курей, гусей, качок.
Объяснение:
ЗА ЦИМ ПАРАГРАФОМ ВИ ЗМОЖЕТЕ:
аналізувати особливості розвитку тогочасної Австрійської імперії; з'ясувати, у чому полягав передберезневий період в історії Австрії; визначати особливості національного відродження слов'янських народів Австрійської імперії; характеризувати особливості розвитку тогочасної Російської імперії; аналізувати суспільні рухи 20—40-х рр. XIX ст. у Російській імперії.
ПРИГАДАЙТЕ
1. Що ви знаєте про реформи Марії Терезії та Йосифа II в імперії Габсбургів? 2. Які українські землі входили до складу імперії Габсбургів наприкінці XVIII ст.? 3. Яким був державний устрій Російської імперії наприкінці XVIII ст.? 4. Яку роль відігравали Австрія та Росія в міжнародних відносинах у Європі в 1789—1815 рр.?
Объяснение:
Во время венчания на царствия Василий Шуйский дал присягу — «Крестоцеловальную запись» с условиями, в соответствии с которым он обязывался править. «Крестоцеловальную запись» В. Шуйского содержала первые в отечественной истории положения, ограничивавшие власть монарха, в частности — гарантию законного суда.