М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации
Mapгарuтa
Mapгарuтa
08.02.2023 09:43 •  История

Вопросы по истории. Из «Жалованной грамоты городам» (1785 г.)
Вопросы и задания к документу:
1. Назовите новые учреждения городского управления и их функции. Чем отличаются они от времен Петра I?
2. Назовите новые черты в организации городского общества. Чем эти изменения объясняются?
3. Каково влияние принятого документа на развитие России?
Города строить по утвержденному плану за подписанием руки императорского величества.
Власть имеющие места, или лица да не налагает на город новых податей, или служб, или тягостей.
П. 7 и 15 указывают органы и лица управляющие городами: Городской Магистрат во главе с Бургомистром, городская Дума во главе с городским Главой.
Дозволяется всякому, кто за собою объявит капитал выше 1 000 и до 50 000 рублей, записаться в гильдию.
В Iгильдию вписать всякого пола и лет, кто объявит капитал выше 10 000 и до 50 000 рублей.
I гильдии не только дозволяется, но и поощряется, производить всякие внутри и вне империи торги. Не запрещается иметь или заводить фабрики, заводы и морские всякие суда. Дозволяется ездить по городу в карете парой. Освобождаются от телесных наказаний.
Во IIгильдию вписать всякого, кто объявит капитал выше 5 000 и до 10 000 рублей.
В IIIгильдию вписать всякого, кто объявит капитал выше 1 000 и до 5 000 рублей.
Городским обывателям дозволяется составить общую городскую думу.
Городской думе предлежат попечения: 1) доставить жителям нужное пособие к их прокормлению, или содержанию; 2) сохранять город от ссор и тяжб с соседними городами; 3) сохранять между жителями мир, тишину и доброе согласие.

👇
Открыть все ответы
Ответ:
aamelkumova933
aamelkumova933
08.02.2023

У Давньому Китаї для письма послуговувалися ієрогліфами. Китайських ієрогліфів налічувалося близько 10 тисяч. Їх писали вертикальними стовпчиками згори донизу (стовпчики розміщували справа наліво). Аби вважатися грамотним, китаєць мав вивчити щонайменше 7 тис. ієрогліфів. Запам’ятати написання ієрогліфа, а тим більше відтворити його на матеріалі для письма досить складно, адже кількість рисок в одному ієрогліфі в різних комбінаціях могла сягати 52.

Для письма давні китайці спершу використовували кістки тварин і панцири черепах. Пізніше писали на бамбукових чи дерев’яних дощечках. Згодом китайці почали використовувати для письма шовкові стрічки, а від 1 ст. - папір.

Объяснение:

4,7(58 оценок)
Ответ:
льоха7
льоха7
08.02.2023

Богдан Михайлович  Хмельницький народився 27 грудня 1595 в селі Суботів (одна з версій) у родині сотника чигиринського полку Михайла Хмельницького. Історики висувають різні версії про місце народження Богдана Хмельніцкого. Навчання Богдана Хмельницького почалося в київській братській школі, після закінчення якої він вступає до Єзуїтський колегіум в Ярославлі. І надалі продовжує навчання у Львові. Характерно, що опанувавши мистецтвом риторики і письма, а також досконало польською мовою та латиною, Хмельницький не перейшов в католицтво, але залишився вірним батьківській вірі (православ’ю). У 1620-1621 роках Богдан Хмельницький бере участь у польсько-турецькій війні, під час якої гине його батько, а він сам потрапляє в полон. Після двох років полону Хмельницькому вдається втекти (за іншими даними, був викуплений родичами). Після повернення до Суботова він записується в реєстрове козацтво. Потім в біографії Хмельницького починається низка походів із запорожцями на турецькі міста. Під час повстання козаків 1630-1638 років ім’я Хмельницького згадується тільки один раз при підписанні договору про капітуляцію, який був написаний рукою Хмельницького (він був генеральним писарем у повсталих козаків) і підписаний ним та козацьким старшиною.

4,5(33 оценок)
Новые ответы от MOGZ: История
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ