М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации
lesyastruklol
lesyastruklol
25.09.2020 01:00 •  История

Укажите название регионов найманов, кереитов и жалоиров. ​

👇
Ответ:
alex8353
alex8353
25.09.2020

найманы населяли земли между рекой Орхон и Алтайскими горами.

кереиты населяли берега рек Орхон, Керулен, Селенга и Аргун. На западе кереи соседствовали с найманами и уйгурами

жалаиры жили по берегам рек Селенга и Хилок, в верховьях реки Онон и по хребтам каракорумских гор.

вроде так

удачи

4,6(11 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:
OSTROVSKAYA100
OSTROVSKAYA100
25.09.2020

1. Перший розряд, який складався з найзаможніших людей, формувався з 80 центурій. Ці воїни повинні були мати спорядження, властиве грецьким гоплітів — шолом, арголійський щит, поножі, панцир-лорику, спис і меч. Отже, ці 80 центурій мали становити фалангу. Першому розряду було додано дві центурії зброярів і будівельників.

2. Другий тип складався з 20 центурій. Озброювалися вони також, як і перший, але не мали панцира, а захищалися тільки поножами, шоломом і великим щитом — знаменитим згодом скутумом.

3. Третій розряд мав таке ж спорядження, як і другого, за винятком поножів. Можливо, що ці загони воювали вже по італійській системі.

4. Четвертий розряд становили 20 центурій легкої піхоти — списоносців і метальників дротиків.

5. П'ятий розряд — 30 центурій пращників і застрільників. До п'ятого ж розряду приписували дві особливі центурії: корніценів ) і тубіценів

4,5(83 оценок)
Ответ:
vika8914
vika8914
25.09.2020

Відповідь:

Казими́р III (I) (пол. Kazimierz III; 3 квітня 1310 — 5 листопада 1370) — Король Польщі (1333—1370) і Король Русі (1349—1370). Останній представник польської династії П'ястів на тронах Польщі і Русі. Народився в Ковалі, Польща. Найменший син польського короля Владислава I Локєтка і калішської князівни Гедвіґи Болеславівної. Коронований після смерті батька. Проводив курс на відновлення єдності Польського королівства та посилення королівської влади[2]. Збільшив терени своїх володінь у 2,5 рази[2]. Здійснив низку важливих реформ у системі управління, судочинстві, фінансовій сфері. Упорядкував Казимирові статути. У зовнішній політиці спирався на підтримку Угорщини[2] Був рідним дядьком Короля Людовіка. Брав участь у війні за руську спадщину проти інших претендентів на підставі своїх династичних прав. І по батькові і по матері є нащадком Рюриковичів. Кузен Королів Русі Андрія, Лева ІІ і Владислава І. Двоюрідний дядько Короля Русі Юрія ІІ і двоюрідний небіж Короля Русі Юрія І. В ході династичної війни добився визнання своїх прав на трон Русі від шляхти Галичини, Волині і Поділля.[2] Замирився із Богемією (1348) та Тевтонським орденом (1356). Сприяв розвитку міст та міграції євреїв до Польщі і Русі. Фундував Краківський університет (1364)[2]. Помер у Кракові, Польща. Похований у Соборі святих Станіслава і Вацлава. Прізвисько — Вели́кий

Пояснення:

4,5(85 оценок)
Это интересно:
Новые ответы от MOGZ: История
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ