М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации
rsavka59
rsavka59
27.01.2023 11:58 •  История

В чем преимущества финикийского алфавита

👇
Ответ:
sakulich05
sakulich05
27.01.2023

он больше всего похож на современный. надеюсь правильно

4,8(14 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:
5Артём
5Артём
27.01.2023

Відповідь:Другу половину XVI ст. англійці назвали Єлизаветинською епохою. Остання королева з династії Тюдорів зуміла лишити помітний слід в історії Англії.

Цікаво знати

Єлизавета I — як зазначалося вище, донька Генріха VIII та Анни Болейн — росла забутою батьком, який зрікся її після страти дружини. Вчителі виявили в неї неабиякі здібності. Єлизавета дістала глибокі знання з математики, класичних мов. Під час правління Марії Тюдор вона опинилась у в'язниці. Після смерті Марії парламент проголосив її королевою Англії. Її руки домагалися наймогутніші володарі Європи — французький принц Франсуа Анжуйський, іспанський король Філіпп II, московський цар Іван IV Грозний. Усім вона відмовила і заявила, що повінчалася з народом Англії, а всіх підданих вважає своїми дітьми.

Нова королева вміло лавірувала між давньою аристократією та новими дворянами, посилювала королівську владу, зберігаючи парламент і місцеве самоврядування. Все, що вона робила, виправдовувалося турботою про народ. Подейкували, що її символом був птах — пелікан, який, за легендою, годує пташенят м'ясом, вирваним із власних грудей. Такою вона вважала свою турботу про підданих. А водночас — видавала нові закони проти жебраків.

Єлизавета I сприяла розвиткові англійської торгівлі й торгового флоту, надавала привілеї торговельним компаніям, а надто Ост-Індській. Свідченням успішного розвитку торгівлі стало відкриття Лондонської біржі (місце, де здійснювалися різноманітні торговельні операції). Засновникові біржі банкіру Грехему вона навіть присвоїла рицарське звання.

Пояснення:

4,7(30 оценок)
Ответ:

Новий час, коротко кажучи – це тривалий період в історії цивілізації і людства, що має певні часові рамки. Знаходиться він між Середніми віками і новим часом. Як і у випадку з періодизацією Середніх століть, в різних країнах початок нового часу визначається по-різному.  Якщо брати радянський час, то за початок була взята дата англійської буржуазної революції 17 століття. Європейські країни точкою відліку нового часу вважали відкриття Америки Колумбом, захоплення Константинополя турками, Реформацію, Французьку революцію.  Ще більш незрозуміло йдуть справи з визначенням закінчення періоду нового часу. Довгий час ним вважався революція в Росії 1917 року. Пізніше більшістю вчених-істориків було вирішено взяти за дату закінчення нового часу Першу світову війну.Новий час короткоНовий час короткоПоняття нового часу, коротко кажучи, з’явилося ще в XV столітті, в епоху Ренесансу (Відродження). Тоді гуманісти запропонували приблизний поділ історії на три періоди: давній, Середні віки і новий час. Таким чином, вони хотіли розмежувати і спростити вивчення людської цивілізації.Новий час, коротко кажучи, до сих пір є досить умовним поняттям, оскільки всі країни ступили в нього в різний час. Спори про тимчасових рамках даного історичного періоду тривають в сучасній історіографії (науки, що вивчає історію) досі.

Объяснение:

4,8(27 оценок)
Это интересно:
Новые ответы от MOGZ: История
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ